Bugün sizlere en iyi ses değiştirme uygulamalarından bahsedeceğiz. Bu uygulamalar ile karşı tarafa sesinizi çok farklı olarak gönderebilirsiniz. Ses değiştirme uygulamalarını ise genelde aile ve arkadaşlarını işletmek için çok fazla kişi kullanmakta.

Ücretli ses değiştirme uygulamalarında çok başarılı olanlar elbette var. Ancak ücretsiz olanlar bu kadar başarılı görünmüyor. Sizler için yinede ücretsiz olan bazı uygulamaları ele aldık.

Call Voice Changer Allogag

Android model cihazlar için çok rahat çalışan bir ses değiştirme uygulaması olarak biliniyor. Bu özellik ile beraber sesinizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Background ise çok fazla eğlence sunmakta. Birini aradığınızda ofis veya trafikdeyim diyerek trolleyebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirip 1 dakika kadar deneyebilirsiniz.

FunCall

FunCall’de Android model cihazlarda çalışan ve arama sırasında sesinizi dğeiştirmenize yarayan bir uygulama olarak biliniyor. Sizlerinde adından anlayacağı gibi ücretsiz gelmesiyle berabe rakiplerinden daha çok indirme sayısına sahip durumda. Yinede play store’da kötü yorumları bulunduğunu belirtelim.

Call Voice Changer

Aslında Android cihazlarda en iyi şekilde çalıştığın belirtelim. Call Voice Changer uygulamasında sesinizi çok güzel şekilde efekt vererek değiştirebileceğinizi belirtelim. Bu bakımdan yağmurlu bir konuşma bile yapabilirsiniz. Uygulama çok başarılı ancak ücreti. Dakikası 3,50 TL civarında ücret istemekte.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz