Android en iyi strateji oyunları hakkında bugün sizlere bir liste sunuyoruz.

Sizlerde Samsung, HTC, Xiaomi gibi birçok Android telefon üzerinden bu oyunları hem indirebilir, hemde oynayabilirsiniz. APK dosyalarını ise Google Play mağazasından yada google üzerinden kurabilirsiniz.

Clash of Clans oyununu listenin başına taşıyorum. En iyi strateji oyunlarının başında gelen ve günlük milyonlarca aktif kişi tarafından oynanılan oyunda askerlerinizi geliştirip, yönetim stratejisi ile diğer gerçek oyunculara karşı savaş açıyorsunuz. Bu oyunda asıl önemli olan zeka yönetimi oluyor.

iOS indir – Android indir

Kingdom Rush, oyunu ise en iyi strateji oyunlarının başında geliyor. Bu oyun 3 serisi bulunuyor ve size askerler, savaş araçları ve yetenekleriniz kullanılarak düşmanları yenmeniz isteniliyor. Düşmanları öldürüp, kalenin içine girerek engelleri açın. Frontiers isminde gelen oyun ise çok zor bir oyun. Aslında tüm oyunları 3 yıldız ile bitirmeniz istense bile bunu yapmak çok zor gibi duruyor.

iOS indir – Android indir

Strateji konusunda bir diğer mobil oyun ise HearthStone oluyor. Elbette bu bir kart oyunu diyebiliriz. Size oyun içerisinde kartlar veriliyor ve seriyi tamamlayıp diğer kişilere karşı kazanmanız gerekmekte. Ancak her galibiyet ile yeni ve daha güçlü kartlar almanız ve seviye atlamanız gerekiyor. Siz geliştikçe rakipleriniz de daha güçlü geliyor. Oyunu uygulama mağazanızdan indirebilirsiniz.

iOS indir – Android indir

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz