Android Facebook Messenger uygulamasında çoğu kullanıcının henüz keşfetmediği için kullanmadığı çok sayıda çıkartma mevcut.

Facebook Home uygulamasının akıllı telefonlara ulaşmasıyla eklenen bu çıkartmalar uygulamada gizli olarak bulunuyor diyebiliriz. Hatta bunlar bir şekilde size gösterilmezse varlığından habersiz olarak Android Facebook Messenger uygulamasında mesajlaşmanız olası. Bu ifadeler o kadar çeşitli ki arasında ne zaman kullanacağınızı düşündürecek olanlar mevcut. Bazıları çok ufakken bazıları da ekranı kaplayacak kadar büyük.

Android Facebook Messenger uygulaması cikartmalar

Peki, Android Facebook Messenger uygulamasında bu çıkartmaları nasıl bulacaksınız?

Kaynak : Mobil139 YORUMLAR

    • Bildiğim kadarıyla çıkartmaların gelmelerini engelleyemiyorsunuz. Tabii ki Facebook mesajlaşma uygulamasını kaldırırsanız engellenebilir. :) Çok sık mesajlaşmıyorsanız ve Facebook’un ana uygulaması size yetiyorsa iyi bir çözüm olabilir.

  1. Benim telefonum android. Ve hergün en az 1000 tane messenger çıkartması geliyor galerime ve silmekten bıktım nedenini bilen varsa lütfen yardım etsin

  2. Merhaba,
    Android işketim sistemli telefonumda Messenger’da çoğu çıkartmanın bazı ögeleri görüntülenemez oldu. Çıkartma paketini silip tekrar indirmek istedim. Öyle bir seçenek de bulamadım. Messenger’ın yardım menüsünde konu başlığı var, ama açılan sayfa hata mesajı veriyor. Yardım edebilecek biri var mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz