Ana ekran widget uygulamaları ile kendinize daha kolay erişebileceğiniz birtakım kısayollar üretebiliyorsunuz. Sadece tek bir dokunuş ile daha işlevsel bir hale getirebileceğiniz Android işletim sisteminiz için kullanabileceğiniz en iyi 5 ana ekran widget uygulamasını sizlerle paylaşıyoruz.

1 – Transparent Clock & Weather

Transparent Clock & Weather

Android işletim sistemindeki hava durumu uygulamasından daha etkili bir şekilde yararlanabilmek istiyorsanız Transparent Clock & Weather widget uygulamasını kullanabilirsiniz. Ana ekranınızda Wi-Fi durumunuzun anlık akışlarını ya da microSD kartınızın boş alanını görmek istemiyorsanız bu widget’ı deneyebilirsiniz.

[appbox googleplay com.droid27.transparentclockweather]

2 – Elixir 2

Elixir 2

Android cihazlarınızın donanım ve yazılım durumlarını anlık olarak kontrol etmek istiyorsanız Elixir 2 widget’ını sisteminize yükleyebilirsiniz. Ana ekran üzerinden ulaşabileceğiniz CPU, RAM ve diğer özelliklere ait veriler sayesinde cihazınızın anlık olarak durumunu kontrol altında tutabilirsiniz.

[appbox googleplay com.bartat.android.elixir]

3- Slider

Slider

Eğer daha önce Slider widget’ını kullanmadıysanız sizlere Slider’ı şiddetle tavsiye ediyoruz. Ufak bir ekran üzerinden aramalarınızdaki ses ayarlarını yapabilme, multimedya ayarlarınızı düzenleyebilme, ekran parlaklığı ve sistem sesi ayarları gibi özelliklerden yararlanmak istiyorsanız Slider kullanabilirsiniz.

[appbox googleplay de.hinterhofapps.sliderwidget]

4 – Google Keep

Google Keep

Google Keep kullanarak kendinize interaktif bir not defteri oluşturabilirsiniz. Daha sonra hatırlamak isteyeceğiniz bir şeyi Google Keep widget’ına sesli bir not olarak kaydedebilir, fotoğraflarınızı yerleştirebilir ve yaptığınız bu listeyi tarihlere göre sıralayabilirsiniz.

[appbox googleplay com.google.android.keep]

5 – Zooper

Zooper

Tamamen kişiselleştirilebilir bir arayüze sahip olan Zooper üzerinden anlık olarak hava durumu, bataryanızın kullanım süresi, tarih, saat ve daha pek çok farklı bilgiye ulaşabilirsiniz.

[appbox googleplay org.zooper.zwfree]

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz