Apple Music, kimine uzun kimine kısa gelebilecek bir zamanın ardından Android kullanıcıları için de hazır hale geldi ve Google Play üzerindeki yerini aldı. Artık Android kullanıcıları da Apple Music servisini kullanabilecekler ve bu yeni servis üzerinden de müzik dinleme keyfini yaşayabilecekler.

3 ay Deneme ile Bedava Müzik Dinleme İmkânı

Yaklaşık beş ay önce tanıtılan Apple Music servisi, aylık belli bir ücret karşılığında servisin kütüphanesinde yer alan albümleri ve şarkıları sınırsız bir şekilde dinleme imkânı tanıyor. Tasarım açısından iOS platformu için üretilen uygulamaya oldukça yakın izler taşıyan Android için Apple Music uygulaması, kendisini keşfetmek isteyen müzik severler için üç ay boyunca ücretsiz deneme imkânı tanıyor. Bu da 3 ay boyunca bedava müzik dinleme demek! Dileyen kullanıcılar üç ayın ardından aboneliklerini sürdürebilirler ya da aboneliklerini sonlandırabilirler.

apple music indir

Apple Music servisi kullanıma sunulduğundan bu yana iPhone ve iPad kullanıcılarından ciddi bir ilgi gördü. 10 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile hızlı bir giriş yapan müzik dinleme servisi artık hem iOS hem de Android platformlarında yer alarak mevcut abonelerinin arasına yenilerini katmaya çalışacak.

Eğer siz de ücretsiz müzik dinleme keyfini keşfetmek istiyorsanız üç aylık deneme süresini başlatabilirsiniz. Tabii ki bunun için ilk olarak yapılması gereken Android için Apple Music indirme işlemini başlatmak. Bunun için de aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Android akıllı telefon ya da tablet bilgisayar için Apple Music uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

[appbox googleplay com.apple.android.music]

Servisle ilgili deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmına yazmayı ihmâl etmeyin.

Kaynak: Apple

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz