Telefonunuzda yer alan Navigasyon uygulamaları; adres bulmanıza ya da bir yerden bir yere gitmenize yardım eder. Genelde bu uygulamalar internet ile kullanılır. İnternetiniz her zaman çekmeyebilir. İnternetsiz olarak bu uygulamaları kullanmanız da mümkündür. Çevrimdışı çalışabilen Navigasyon ve GPS uygulamaları vardır.

Google Haritalar

Bu uygulama çok yaygın olarak kullanılır. Google Haritalar uygulaması gideceğiniz güzergaha ek olarak trafik yoğunluğuna göre de en kestirme yol da gösterir. Google Haritalar uygulaması çevrimdışı da çalışabilir. Bunun için uygulamayı açarak sol üstte bulunan menü kısmından Çevrimdışı Haritalar özelliğini açmanız yeterlidir.

Google Maps Android İndir

GPS Navigasyonu ve Çevrimdışı Haritalar Sygic

Bu uygulama 200 milyondan fazla sürücü tarafından kullanılır. Uygulamanın en büyük özelliği ise çevrimdışı olarak internetsiz çalışma özelliğidir. Sesli şekilde yol tarifi ve 3D harita özelliği olan uygulama birçok yeni güncellemeyi sunar.

Sygic GPS Android İndir

 

MapFactor GPS Navigation Maps

Bu uygulama ücretsiz ve çevrimdışı navigasyon uygulamaları arasında Google Play içinde en yüksek puana sahiptir. Google Play üzerinde 4.5 yıldız puan almayı başarmıştır. Uygulama ülkemiz dahil 200 ülkede kullanılır. Uygulama haritalarını sürekli güncel halde tutar.

MapFactor GPS NavigationMaps Android İndir

CoPilot GPS – Navigasyonu

Uygulama ilk yüklendiğinde 7 gün boyunca ekstra özellikler sunar. 7 gün sonunda uygulama için satın alma özelliğini kullanarak bu özelliklerden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Ücretsiz versiyonda sadece çevrimdışı haritayı kullanmanız mümkündür.

CoPilot GPS Android İndir

 

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz