Teknolojik cihazlar içerisindeki eğlenceli özellikler sayesinde zamanımızı daha keyifli geçirmemizi sağlıyor. Başta oyunlar olmak üzere birçok farklı alanda 3. parti programları akıllı telefonlarınıza yükleyerek dahili sistemde bulunmayan spesifik isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Halihazırda bazı temel yazılımlar telefonla beraber gelse de hepimiz sanal marketleri kullanarak bize göre olanları indiriyoruz. Böylece cihazımızı fonksiyonelleştirirken isteklerimize hitap etme gücünü de arttırıyoruz. Keza sadece eğlence bakımından oyun, kahve falı, müzik uygulamaları değil performans ve görsel boyutta değişiklikler aranıyorsa da sanal marketlerden çeşitli ürünler denenebilir. Çünkü geliştiriciler pazarın farkında ve kullanıcı oranlarını yükseltmek adına her geçen gün yeni ürünlerini piyasaya sürüyorlar. Android mobil işletim sistemi platformu için bu durumun daha fazla yaşandığı söylenebiliyor. Zira birçok telefon imalatçısının üretimlerine Android’i dahil etmelerinden kaynaklı dolaylı yoldan teknoloji raflarında en çok söz konusu Android’li telefonları görüyoruz. Eğer sizler de söz konusu ürünlerden birisine sahip iseniz geniş 3. parti uygulama imkanından faydalanıp cihazınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere kahve falı bakabileceğiniz yazılımlardan en iyi ve popüler olanlarını sıraladık. Pek çok alternatifin bulunduğu sanal dünyada hangisini tercih etmeniz noktasında kararsız kalıyor olabilirsiniz. Bunun için kullanan kişilerden geri bildirimleri de göz önünde tutup performans bakımından telefonu zorlamayacak, aynı zamanda kolay arayüze sahip Android kahve falı yazılımlarını listeledik.

Android’deki En İyi Kahve Falı Uygulamaları

Kahve kültürü ve kahve falı baktırma olayı ülkemizde baya bir yaygın. Çeşitli mekanlara giderek kahve içtikten sonra bedava dahi fal baktırabiliyorsunuz. Hal böyle olunca herkesin birbirini teşvik etmesi sonucunda ister istemez fal baktırma adında ufak bir alan açılmış oldu. Geliştiriciler de Android gibi platformlarda indirilebilecek ve fal bakılacak yazılımlar geliştirip bunları piyasaya sürüyor. Yine diğer işletim sistemlerinde yüklenen versiyonlar ve farklı uygulamalar da var. Biz ise içeriğimizde Android’e yüklenebielcek kahve uygulamalarını sıralayarak sizler için hazırladık.

kaave-fali

Kaave Falı

Fal uygulamalarının arasında son dönemlerde en fazla dikkat çekeni kuşkusuz Kaave Falı’dır. Geniş kullanıcı kitlesine ulaşan yazılımda fincanınızın ve tabağınızın fotoğrafını çektikten sonra birkaç dakika içinde fal yorumunuzu alıyorsunuz. Yine isim, yaş, ilişki durumu gibi bilgileri de girerek ücretsiz şekilde falınızı okuyabiliyorsunuz.

[appbox googleplay com.didilabs.kaavefali]

fal-vakti

Fal Vakti

Yine fincanın ve tabağın fotoğrafını çektikten sonra yazılıma gönderip falı okuyabiliyorsunuz. Ancak burada falcılarınızı siz seçebiliyorsunuz. Falcı aAsuman, Tan ve Femperi isminde üç ayrı kişi var. Ücretli versiyondan faydalanmak isterseniz gerçek falcı yorumları yapılmakta.

[appbox googleplay air.com.falvakti]

derya-abla-kahve-fali

Derya Abla

Kahve falı ile beraber iskamkambil falı bakılabilecen üründe günçlük burç yorumları ve rüyanızda gördüğünüz durumların dahi tabirlerini bulabilirsiniz. Medeni durum ve cinsiyeti girdikten sonra istediğiniz yorumu okuyabilirsiniz.

[appbox googleplay com.hkagnmert.deryaabla]

kahve-fali-yorumlari

Kahve Falı Yorumları

Kahvenizdeki fala yorum yapılırken hangi figürlerin ne anlama geldiğini de yine öğrenebileceksiniz. Hatta kendiniz bile bir süre figürlerin ne olduğunu öğrenince sonra fincandan falınızı okuyabilir duruma geleceksiniz.

[appbox googleplay com.cymeria.kahvefalitabirleri]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz