Bunlar, 2019’da kullanılabilen Android için en iyi şifre yöneticileridir. Bugünlerde çoğu insan özel bilgileri koruyan birçok şifreye sahiptir ve hepsini hatırlamak zordur. Ve ile kesmek artışın üzerinde yıllar güvenlik zamankinden daha önemlidir. Telefonlarımızda her şeyi yapıyoruz, bu yüzden bunlar Android için en iyi şifre yöneticileri.

Tekrar tekrar kodları tekrar tekrar tahmin etmek ya da çevrimiçi ziyaret ettiğiniz tüm siteler için birden fazla girişi hatırlamak zorunda kalmak yerine, bir yönetici sizin için yapsın. Her site için aynı şifreyi kullanıyorsanız, bu uygulamalardan birine ihtiyacınız vardır. Bu, saldırıya uğrayacağınız bir soru değil, ne zaman olduğu.

Güvenli, güvenli, kullanımı kolay ve oturum açma formlarını sizin için otomatik olarak dolduracak birini isteyeceksiniz. Temel olarak, güvenlik, özellikler ve fiyatın mükemmel dengesi. Bazıları daha sonra her şeyi kaydedecek ve sizin için daha güçlü bir ana şifre oluşturacak ve tüm bu özellikleri PC’nize senkronize edecektir. İşte favorilerimiz.

019’da siber güvenlik birinci öncelik olmalıdır. Tipik zayıf şifreler kullanmak (sadece sayılar gibi) veya aynı şifreyi tekrar tekrar kullanmak artık kesmeyecektir. Bilgisayar korsanları bir hesaba erişirse, esasen yaptığınız her şeyi devralabilir. 2019 çalışmasından yapılan bir araştırmaya göre , “123456” veya “şifre” milyonlarca insanın hala kullandığı en popüler şifrelerdir. Bu korkunç ve düpedüz saçma.

Yukarıdaki kategoriye girerseniz, durdurun, yardım etmek için buradayız. Her site için farklı olan son derece güçlü bir şifre oluşturmak gerçekten kolaydır ve hepsini hatırlamanız gerekmez. Telefonunuzdaki bir şifre yöneticisinin sizin için yapmasına izin verin.

Android için En İyi Şifre Yöneticileri

Son Geçiş
1Password
Kaleci
Dashlane
Enpass
SafeInCloud
Google

1Password gibi şifre yöneticileri benzersiz bir kod üretecek ve sizin için hatırlayacak. Jeneratörü “ d: t \ p,? B2 = KV> [r% ” almak için şifre seçeneği olarak kullandık, ki gördüğünüz gibi bilgisayar korsanlarının çözmesi çok zor. Bunu hatırlayamıyorum, ancak uygulama olabilir.

Kafa karıştırıcı bir şifreyi de hatırlamak zorunda değilsiniz, bu yüzden çok uzun ve çok güvenli olabilir. Tüm şifrelerinizi tek bir yere koyun, sonra uygulamanın arkasına sabitleyin. Aşağıdaki listemizden çoğu ücretsiz kullanıcılar için mükemmel özelliklere sahiptir veya küçük bir ücret karşılığında daha da güçlüdür. Bazıları birkaç dolardan fazlaya mal olsa da, son derece yardımcı oluyorlar. Ve dürüst olmak gerekirse, bu gün gerçekten göze değil birini kullanmak? Bunu düşün.

Günün sonunda, yaptığınız her şey için birden fazla güçlü parola oluşturmak üzere Android için bir parola yöneticisi kullanın. Ardından, uygulama için bir süper şifrenin arkasındaki hepsini kilitleyin. İki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirin veya hepsine parmak izi ile erişin. İşte bu kadar kolay. Bugün favorilerimizden bazılarını deneyin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz