Televizyon ve diğer akıllı cihazları sizlerde uzaktan kontrol etmek isterseniz eğer bu uygulama sizin için geliyor. İşte Android platformunda en iyi uzaktan kumanda uygulamaları sizler için derledik. İşte detaylar…

Akıllı telefonlarımız artık çok gelişti ve ince bir hale geldi. Telefon olmaktan ziyade bir bilgisayar görevi bile görebiliyor. Ancak hiçbir şey kendiliğinden gelişmediği için bazen TV’yi açmak için üşeniriz ve telefondan bu işlemi elimizin altından yapmak isteriz. Durum böyle olunca uzaktan kontrol uygulamalarını aramaya başladık. Bizlerde sizler için bazı uygulamaları derledik. Hadi beraber bakalım.

1- Peel Universal Smart TV Uzaktan Kumanda

Sadece akıllı TV’yi kontrol etmek isterseniz eğer Peel Universal sizin ihtiyacınızı çok fazla bir şekilde karşılayacaktır. Bazı ev aletlerinin uzaktan kontrol etmiş olsa bile ürün sekmesi çok dar olduğundan TV için öneriyoruz.

2- Twinone Universal TV Uzaktan Kumanda

Twinone Universal muhteşem bir uzaktan kumanda uygulaması olarak görev görüyor. Ancak kızıl ötesi bulunan cihazları destekliyor. Uygulama sade ve şık bir tasarıma sahip. Tek dez avantajı ise uygulama içi reklamlar oluyor. Yinede iş gördüğünü belirtelim.

3- SURE Universal Smart TV Uzaktan Kumanda

SURE Universal ise şimdiye kadarki en fazla kullanılan uygulama diyebiliriz. Kızıl ötesi ve Wifi ile cihazlara bağlanabilir ve uydu cihazı olsun Apple TV olsun TV’ler olsun oynatıcılar olsun hepsini kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz