VPN uygulamaları son yıllarda oldukça popüler oldu. Ülke yönetimleri internet erişimlerini kısıtlamaya başladıktan sonra internete anonim şekilde ve özgürce ulaşmak isteyen ve dilediklerince sörf yapmak isteyen kullanıcılar VPn uygulamalarını kullanmaya başladılar. Eskiden masaüstü bilgisayarlarda kullanılan VPn programları artık mobil dünyanın gelişmesiyle akıllı telefonlarımızda da kullanılmaya başlandı. Bugün sizlere Android için en iyi olarak değerlendirdiğimiz ve internete hızlı bağlanan Rocket VPN’i tanıtacağız.

Rocket VPN Android

Bildiğiniz gibi dünyada interneti engelleyen ülkeler diye sorsak hemen aklımıza Çin ve İran gibi dışarıya çok açık olmayan ülkeler gelir ama son zamanlarda ülkemiz Türkiye’de de internet erişimi engellenip bazı sayfalara erişim yasaklanabiliyor. Bunun çözüm yolu akıllı telefonunuza indireceğiniz bir VPN uygulaması ile farklı bir proxy yani farklı bir sunucu ve ülke üzerinden internete erişmeye çalışmak. Bu uygulamayı seçerken en önemli kriteriniz hız olmalı. Rocket VPN oldukça hızlı ve kullanışlı bir VPN.

Rocket VPN’i Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza Google Play Store uygulama marketinden kolayca yükleyebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra Whatsapp, Netflix, Youtube, Facebook, Twitter, Facebook Messenger ve Viber gibi sosyal mecralardan ve anlık mesajlaşma uygulamarından kopmadan rahatça arkadaşlarınızla mesajlaşabilir ve film video izleme keyfinizi bozmazsınız.

Rocket VPN

Rocket VPN’i diğerlerinden ayrıştıran ve öne çıkaran özelliklerini sıralamak istersek şu şekilde;

  • Rocket VPN, Hola VPN gibi kişisel verilerinizi kimseyle paylaşmaz üstün bir güvenlik mekanızmasıyla sizi ve bilgilerinizi korumaya alır.
  • Diğer servis ve uygulamaların sizi izlemelerini önler böylece Rocket VPN kullanırken izlenme kaygınız olmaz.
  • Rocket VPN ile kimse lokasyon ve konum bilgilerinize ulaşamaz hangi şehirden ve ülkeden bağlandığınızı öğrenemezler.
  • Bağlantınız en son Whatsapp’ta olduğu gibi uçtan uca şifreli olarak taşındığı için aktarılan bilgilerinize kimse erişemez.

Son olarak Rocket VPN oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Uygulamayı Google Play Store Android marketten yükledikten sonra anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken CONNECT butonuna tıklayarak hangi lokasyondan internete bağlanmak istediğinizi seçebilir ya da default olarak yakınızdaki bir ülkeden bağlanmasına izin verebilirsiniz. Genelde Türkiye’den Rocket VPN kullandığınızda öneri olarak Almanya ya da Hollandayı önerebiliyor ama siz isterseniz Amerika ya da Kanada’dan bile bağlanmayı deneyebilirsiniz.

Hızlı bir VPN ile internette gezinti deneyimi yaşamak istiyorsanız bizim önerimiz Rocket VPN kullanmanız. Alttaki Google Play Store logosuna tıklayarak uygulamayı kolaylıkla indirebilirsiniz.

play_store

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz