Microsoft, Android kullanıcılarına yönelik hazırladığı Arrow Launcher isimli arayüz uygulamasını Google Play üzerinden yayınladı.

Akıllı telefon üzerinde biraz daha sade olmakla birlikte farklı bir arayüz ortaya koyan Arrow Launcher, özellikle de sıkça tercih edilen uygulamaların konumlandırılması açısından öne çıkabilecek bir ürün. Bununla birlikte aynı anda birden fazla uygulamada etkin olan ve sıkça mesajlaşanlar için de önerilebilecek bir uygulama. Zira uygulamada öne çıkan kısayollar ve sıkça kullanılan uygulamaları ekranın üst kısmında tutabilme imkânı ile uygulamalar arası geçiş oldukça kolay ve hızlı olabiliyor.

microsoft arrow launcher

Eğer sık not alan biriyseniz Microsoft tarafından sunulan Arrow Launcher ile birlikte üst kısımda konumlandırabileceğiniz Microsoft One Note uygulamasını da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Yine uygulamalar arasındaki geçiş kolaylığı ile not alma işleminden hızlıca oyun oynamaya dönebilir ya da oyun oynarken hemen not almaya geçebilirsiniz.

Üçüncü parti ikon paketlerini de destekleyen Microsoft Launcher, Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Akıllı telefonunun ekranını sık sık değiştirmeyi sevenler, sürekli farklı arayış içinde olanlar ve tasarım değişikliklerine ilgi duyanlar için ilgi çekici bir uygulama olarak gösterebilirsiniz.

Android için Microsoft Arrow Launcher indir

[appbox googleplay com.microsoft.launcher]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz