Android için TeamViewer for Remote Control uygulaması ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Eğer akıllı telefonunuzla başka bilgisayara ya da sadece kendi bilgisayarınıza bağlanmak istiyorsanız Android için TeamViewer for Remote Control TeamViewer for Remote Control uygulaması en güvenilir uygulamadır.

Android için TeamViewer for Remote Control uygulaması, bilgisayarınızın başında olmadığınız durumlarda işinizi oldukça kolaylaştırır. Öyle ki bu sayede bilgisayarınızda bulunan her şeyi akıllı telefonunuzla yönetebilirsiniz. Bu yazımızda Android için TeamViewer for Remote Control uygulamasını nasıl kullanacağınızı anlattık.

TeamViewer for Remote Control ile kendi bilgisayarınıza ya da başkasının bilgisayarına bağlanmak için şu adımları izleyin:

Öncelikle Android için TeamViewer for Remote Control uygulamasını indirin: 

[appbox googleplay com.teamviewer.teamviewer.market.mobile]

1 – Uygulamayı açın.

Önemli Not: Bilgisayarınızla bağlantı kurabilmek için TeamViewer masaüstü sürümünü de indirmeniz ve bir kullanıcı hesabı almanız gerekir. Bu yüzden diğer adımlara geçmeden önce bilgisayarınıza programı indirdiğinizden ve bir hesabınız olduğundan emin olun.

teamviewer-uzaktan-kontrol-1-2-3

2 – Uygulamayı açtığınızda bazı yönlendirmeler göreceksiniz. Bilgisayarınızda da uygulamayı açın ve karşınıza çıkan TeamViewer ID ile şifreyi görün.

3 – Şimdi öncelikle ID’nizi cep telefonunuza girin. Ardından şifre kısmına şifreyi girin.

teamviewer-uzaktan-kontrol-4-5-6

4 – Bunu yaptığınızda Android cihazınızın ekranında bilgisayar masaüstünü göreceksiniz.

5 – Gelen ekranda fare hareketleri yerine parmağınızı nasıl kullanacağınız anlatılacaktır.

teamviewer-uzaktan-kontrol-7-8

6 – Aynı yöntemle başkasının bilgisayarına bağlanabilirsiniz. TeamViewer for Remote Control kullanımı son derece kolay ve ücretsiz bir uygulama olarak çok tercih edilmektedir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz