Telegram, beta sürümü daha önce görünen Android 7.2 güncellemesini yayınladı . Sabitlenmiş mesajlar ve konum yayını iyileştirildi ve müzik dosyaları için çalma listeleri eklendi

Telegram 7.2’deki yenilikler:
-Aynı anda bir sohbete birkaç önemli mesaj sabitlenebilir. Sohbetin üst kısmındaki çubukta bulunan yeni simgeye tıklayarak aralarında hızlıca geçiş yapabilir veya tüm listeyi ayrı bir ekranda görüntüleyebilirsiniz.
-Sabitleme mesajları kişisel yazışmalarda kullanılabilir hale geldi.
-Geliştirilmiş konum yayını – arkadaşlar gerçek zamanlı olarak konumlarını yayınladıklarında, kullanıcı yaklaşımları hakkında uyarılar ayarlayabilir. Harita artık kullanıcıların hareket yönünü gösteriyor.
-Birden fazla müzik dosyası yüklerseniz, bunları bir çalma listesinde gruplayabilirsiniz. Benzer şekilde, diğer formatlardaki dosyaları gönderebilirsiniz.
-Kanal yöneticileri artık izleyici tepkilerini izleme yeteneğine sahip.
-Bir fotoğrafı görüntülerken, kaydetmeye ve tekrar yüklemeye gerek kalmadan hızlıca düzenleyebilir ve geri gönderebilirsiniz.

Uygulamanın yeni sürümü, Google Play’de ve APK olarak kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Telegram, Apple moderatörleri testi bitirir bitirmez IOS kullanıcılarının güncellemeyi yükleyebileceklerini söyledi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz