Hemen hemen herkesin bir akıllı telefon sahibi olduğu bu dönem içerisinde herkesi memnun eden yönlerin olabildiği gibi memnun kalmadığı yönler de olabiliyor. Özellikle cihazların nimetlerinden faydalanmalarına rağmen kullanım sorunları çekenler için. Kimi insan ekran boyutundan şikayetçi olup daha büyük ekranlarda çalışmaya veya zaman geçirmeye meyilliyken kimi insansa fiziksel kullanımdan sitem edebiliyor. Bahsedilen bu kesim genellikle masaüstü veya dizüstü bilgisayarları yoğun olarak kullananlar. Nedeni ise daha rahat ve geniş alanlara sahip olup hızlıca hareket edebilmek. Eğer Android mobil işletim sistemi ile çalışan bir telefonunuz varsa göstereceğimiz adımları uygulayarak cihazınızı bilgisayar üzerinden de kontrol edebilirsiniz.

Yöntemleri gerçekleştirdiğiniz taktirde telefonunuzu bilgisayarınıza yansıtan ve bildirimlerinizi, çağrılarınızı istediğiniz inç boyutundaki ekranınızdan görebilecek, SMS mesajları dahi alıp gönderebileceksiniz. Android telefonlar için sunulan bu imkan hem de ücretsiz şekilde sunulmaktadır.

android-telefonlar-bilgisayar-uzerinden-nasil-kontrol-edilir

Xender Uygulamasıyla Android Telefonlarınızı Bilgisayarınıza Bağlayın

Xender, telefonunuzu bilgisayarınıza yansıtacağınız yöntem ve uygulamalar arasından en kullanışlı çözümdür. Programı kurduğunuz taktirde sizden istediği bilgileri girip kısa süre içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Başta dosya aktarımına dayanan sistematiği içerisinde Android cihazınızı bağladığınızda kablo bağlantısı gerekmeksizin dosya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber telefonunuzda Xender sayesinde uygulamalar, resimler, videolar ve görseller hakkında da önizlemeyi görme şansına kavuşursunuz.

Whatsapp‘ın web uygulamasına benzer bir yöntemle çalışan çözümü indirdikten sonra web.xender.com adresinden QR kodunu okutmanız bağlantıyı sağlamanız için yeterli olacaktır. Böylece bilgisayarlarınız üzerinden Android’li telefonları istediğiniz gibi kontrol edebileceksiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz