Android telefonlar için uygulama mağazası Google Play Sotre’da yer alan oyunları sizler için listelemeye çalıştık. Bu hafta sizler için belirlemiş olduğumuz mobil oyunlar bulunuyor. İşte Android telefonları için en iyi FPS oyunları…

Android En İyi FPS Oyunları

Mobil13 olarak sizlere en başarılı oyunları listeledik. İşte sizler için 3 iyi FPS mobil oyun ve detayları ile indirme linklerini de aşağıya bırakıyorum.

Dead Effect 2

Sürekli bir kabus içerisinde olduğunuz, ESS Meridian’da karanlık yeniden başlıyor. Doom, Dead Space benzeri bir oyun olan Dead Effect, yen oyunu ile beraber FPS-RPG tarzı mobil oyun olarak geliyor. Hikayesiyle herkesi büyüleyen ve binlerce yükseltilen silah, zırh ve yüksek teknolojiyle grafik ve ses gerçekçiliği sizleri alıp götürecek.

Dead Effect 2 Android indir!

Dead Trigger 2

Büyük bir salgın dünyayı ele geçiriyor ve insanlığı yok ediyor. Bu FPS oyunu zombi konulu olup, sokakları ele geçiren zombilere karşı hayatta kalmanızı ve zorlu bir mücadeleyi ele alıyor. Çok fazla eğlenceli olan Dead Trigger oyunu, 33 farklı bölge ve 50’den fazla silahın yanı sıra 600’den fazla senaryo ile karşınıza çıkıyor.

Dead Trigger 2 Android indir!

Modern Combat 5 Blackout

Şimdi ise bu oyunun en iyi veya en sağlam FPS oyunu olduğunu belirtmemize. Gameloft’un en şahane oyunu olan ve güncellemeler alarak yönlendirilen oyun grafikleri konusunda çok gerçekçi olup, eğlence sunmasında hem fikiriz. Tek kişilik ve multiplayer oynanılan bu oyunda birden fazla mod ve özelleştirmeye yer verilmiş durumda. Hemde ücretsiz…

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz