Gündelik yaşamımızın vazgeçilmez eşyası haline bürünen akıllı telefonlar zamanla daha çok iş görmeye başlıyorlar. İlk etapta salt iletişimi sağlamak ile yükümlü iken artık fotoğraf makinemiz olabiliyor ya da eğlence aracımız olabiliyor. Bunları sağlama amacındaki üreticiler de pazar paylarını arttırabilmek için kitlelerin ilgi odaklarına göre hareket ediyor. İçerisindeki işletim sistemi sayesinde bir cep telefondan ziyade cep bilgisayarlarına dönüşerek online işlemlerinizi saniyeler içerisinde halledebiliyor. Yine sundukları performans, yüksek hafıza ve gereksinim gerektiren 3. parti uygulamaları dahi çalıştırabiliyor. Şık tasarımları sadece işimizi gören, eğlendirici vakitler geçiren bir ürün olmasından ziyade aksesuar gibi taşımamızı ortaya çıkarıyor. En nihayetinde bütününe baktığımızda insanların dış dünya ile bağlantısını sağlıyor. Entegre edilen sanal marketler sayesinde cihazda bulunmayan ekstra özellikler de edinilebiliyor. Bunlar 3. parti programlar halinde yazılımcılar tarafından geliştirilip Android ve diğer mobil platformlara yüklenebiliyor. Oyunlar, çeşitli programlar, güncel iş ilanları bakılabilecek uygulamalar tarzında pek çok yönde alternatifler bulunuyor.

Çalışıyorsanız veya işsizseniz de düzenli olarak iş ilanlarını takip etmek ve buna göre kariyerinizi çizmek isteyeceksinizdir. Web siteler bahsedilen hizmetleri sağlasalar da günceli yakalamak, avantajlı bir iş ilanına başvuruyu kısa sürede yapmak önem arz ediyor. Çünkü bazen saatler içerisinde binlerce başvuru yapılabiliyor. Hepsini akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz iş ilanı uygulaması sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Android’deki En İyi İş İlanları Uygulamaları

Diğer tüm uygulamala türlerinde olduğu gibi iş ilanları için hazırlanan ürünlerde de bir sürü alternatif bulabilirsiniz. İşverenler ve işletmeler tarafından yoğunlukla kullanılan, çalıştığınız sektöre göre bazı uygulamalar ise ayriyetten faydalı olabilirler. Zira farklı sektörlerde ilan vermek isteyenler çalışan adaylarını kısa sürede bulmak için spesifik tercihler yapabiliyor. İşinizi en iyi şekilde göreceğinizi düşündüğümüz Android telefonlara yüklenebilecek uygulamaları liste halinde hazırladık.

kariyer-net

Kariyer İş Ara

Belki de internet dünyasındaki en meşhur iş ilanı sitesi Kariyer.net’tir. Sitenin yöneticileri mobil cihazlar için hazırladıkları sitelerinin versiyonunu Google Play Store’da uzun süredir yüklemeye açmış durumdalar. Çeşitli özgeçmişler oluşturabileceğiniz, size uygun iş ilanları hakkında fikirler veren yazılımı telefonunuzdan eksik etmemenizi öneririz.

[appbox googleplay com.kariyer.androidproject]

yenibiris-com

Yenibiris.com İş İlanları Ara

Son dönemin gözde platformlarından birisi de Yenibiris.com. Kariyer’in alternatifi olarak görülebilecek uygulamada kendinize uygun birçok ilanı bulabileceksiniz.

[appbox googleplay com.pordiva.yenibiris]

eleman-net

Eleman.net

Yaklaşık 10 yıllık hizmet geçmişine sahip olan Eleman.net de akıllı cihazlara yüklenebilecek Android uygulamasını piyasaya sürdü. Binlerce ilanın arasında sektörünüze ve isteklerinize göre olanları bulacaksınız.

[appbox googleplay com.pikobilisim.eleman]

Android mobil işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar için popüler ve kaliteli iş ilanı uygulamaları arasından en iyi nitelemesini kullandıklarımız bu şekilde. Birkaçını yüklediğiniz taktirde ulusal boyutta ve hatta uluslararası boyutta dahi ilanların takipçisi olacaksınız. Ekstra diğer uygulamaları da tercih edebilirsiniz ancak kurumsal firmalar başta olmak üzere özel sektördeki tüm işletmelerin ve işverenlerin bu mecralarda boy gösterdiklerini, diğer yazılımlarda çokça sahte ilanla karşılaşma potansiyeliniz olduğunu da size belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz