İş dünyasındaki stres ve günlük yaşamdaki yoğunluktan dolayı birçoğumuz önümüzdeki tatilleri iple çekiyoruz. Uzun soluklu tatillerden ziyade hafta sonu gibi izinler nefes almamızı sağlıyor. Bu günler içerisinde dinlenmek, rahat etmek ve sevenler için yürüyüş yapmak iki günlük de olsa insanı dinginleştiriyor. Kimimiz evde dinlenirken kimimiz de dışarıdaki hayata farklı yönden adapte olup sakin ve huzurlu mekanları tercih ediyorlar. Nereye gideceğini bilmeyenler için ise programlamacılar geliştirdikleri yazılımlarla ülkedeki tüm gezilebilecek adresleri bir araya getiriyor. Akıllı telefonunun vazgeçilmez eşyamız olduğunu ve onsuz hiçbir şey yapamayacağımızı artık hepimiz kanıksamış durumdayız. Sunduğu çeşitli avantajlar bizleri pek çok alanda hızlandırıyor, saatlik belki de günlük zamanlar çalabilecek işlemler dakikalar içinde halloluyor. Yine çözülemeyen problemlerde de dışarıdan destek alınabilen platformlar. 3. parti programların edinebilmek ve kullanmak oldukça basit. İşte bu yazılımlar sayesinde dahili detaylarda bulunmayan fonksiyonlar da akıllı cihazlara entegre ediliyor. Eğer sizler de sıkıntı yaşadığınız konuda veya eğlenmek istediğiniz bir oyun aradığınızda sanal marketinizden ürünlere bakabilirsiniz. Bahsettiğimiz gezi adreslerini bir araya getiren gezi uygulamaları da şu sıralar revaçta. Açık tabanlı Android işletim sistemine indirilebilecek birçok yazılım mevcut.

Android’deki En İyi Gezi Uygulamaları

Rakiplerine göre her daim daha fazla tercih edilme oranını yakalayan, sadece kullanıcılardan değil üreticilerden de yoğun talep gören bir sistem Android. Google tarafından geliştirilerek teknoloji severlere sunularak amiyane tabirle çağ atlandı diyebiliriz. Hal böyle olunca her şirket de telefonlarına eklemekte gecikmiyor. Online marketi Google Play Store’dan da ilgilendiğiniz türde yazılımları yükleyebilirsiniz. Gezi uygulamaları için de çokça alternatif bulunurken hazırladığımız listede popülerler arasında en iyi olduğunu düşündüklerimizi görebilirsiniz.

turkiye-gezi-rehberi

Türkiye Gezi Rehberi

Ülkedeki gezilebilecek tüm mekanları ve yerleri bulabileceğiniz en popüler uygulama olarak kendisini örnek verebiliriz. Müzelerden tarihi yerlere, camilerden parklara dek geniş yelpazedeki katalogu sayesinde ilginize göre uygun bir gezi planı yapacağınıza emin olabilirsiniz. Toplamda 1068 tane adresin rehberleriğini yaparak sizi izin günlerinizde yönlendirmeye hazır.

[appbox googleplay com.apaweb.turkiyerehberi]

clubtable-vip-rezervasyon

ClubTable – VIP Rezervasyon

Gece hayatında zaman geçirmek isteyenler için özel geliştirilmiş yazılım ClubTable. İstanbul başta olmak üzere Bodrum, Çeşme gecelerinde eğlenilebilecek mekanlar bir araya getirilmiş. Kulüplerle iletişim kurup rezervasyonunuzu sağlamanıza dek kaliteli ve güzel hizmet sunuyor.

[appbox googleplay com.uitsec.clubtable]

sesli-gezi-ve-seyahat-rehberi

Sesli Gezi ve Seyahat Rehberi

Sadece metinsel ve görsel değil sesli destek almak isteyenlerin tercihi. Diğer uygulamalardan pek geri bir yanı kalmazken pek çok gezilecek mekanı, adresi, yeri rahatlıkla bulabileceksiniz.

[appbox googleplay com.sesligezirehberi]

world-explorer-dunya-rehberi

World Explorer – Dünya Rehberi

Uluslararası gezi rehberleri arasında başı çeken World Explorer sayesinde nerede olursanız olun gezilebilecek bir yer bulabilirsiniz. GPS üzerinden konumuzu tespit etmenizi ve buna göre çevredeki dolaşılabilecek alanlar hakkında size bilgi veriyor.

[appbox googleplay com.audioguidia.worldexplorer]

Android işletim sistemine yüklenebilecek gezi rehberi uygulamaları arasından en iyi derlememiz bu şekilde. Birkaçını tercih edebileceğiniz gibi istediğiniz tarda alanlar için yeterli olduğunu düşündüğünüz herhangi birisini de indirebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz