Hayatımızın profesyonel kısmında işimizi yerine getirebilmek amacıyla stresli süreçlerden geçiyoruz. Eğer gerginliği, yaşanılan problemleri doğru bir şekilde yönetemezsek neticesinde hiç istemediğim sonuçlar gerçekleşebilir. Yoğun işlerde çalışanlar bilir ki mesailerin bitişinde ve tatil günlerinde kafa dağıtmak faydalıdır. Böylece belirli zaman dilimde dahi sorunları unuturken eğlenceli zaman geçirirsiniz. Mental açıdan kendinizi toparlarken karşılaşacağınz yeni durumlarla da hazırlıklı biçimde karşı karşı kalırsınız. Pek tabii ki zevklerin ve renklerin tartışılamayacağı klişesi gözümüzün önündeyken, üstüne bir de alterantiflerin sayılarak bitirilemeyeceği 21. yüzyılda kişiler spesifik ilgi alanları özelinde aktivitelere yöneliyor. Kimileri gezinti yaparak huzur bulurken kimisi de etkinliklere katılarak, oyunlar oynayarak zaman geçirmeyi tercih ediyor. Özellikle teknolojinin ve bilişimin her geçen gün hızlanarak gelişimini sürdürmesi, bu noktadaki opsiyonları daha cezbedici hale dönüştürdü. Böylece pek çok farklı konuya ilgi duyan insanlar akıllı cihazlarla zaman geçiriyor. Örneğin temel düzeyde bile olsa müzik yapım uygulamalarından tutun da konsol oyunlarından aldığınız keyfi sunacak üst düzey grafiklerden, senaryolardan oluşmuş oyunlara dek geniş yapıda seçenek var. Eğer Android mobil işletim sistemiyle yürütülen bir cihaz satın almışsanız halihazırda diğer platformlara nazaran şanslınız. Zira en fazla ürünün geliştirildiği işletim sistemi olabilme başarısını göstermiştir. 3. parti programların mobil versiyonu olan uygulamalar arasından golf oyunları konusunda tavsiye isteyenler için hazırladığımız listeyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Günümüzün en vazgeçilmez eşyaları artık akıllı telefonlar. Eşya olarak ifade ediyoruz çünkü telefondan çok daha fazlasını vaat ederken sosyal statü niteliği taşıması, ürün algımızda farklı bir yere koyuyor. Bugün çevremizde eski model tuşlu telefonları görmek neredeyse imkansız. Hal böyle olunca ister istemez üretici firmalar da performansın, kalitenin yanı sıra özgünlüğü de işin içerisine katarak değişik işler çıkarmak zorundalar. Rekabetin belirli markalar arasında geçmesine rağmen en yoğun şekilde yaşandığı sektörden bahsetmekteyiz. Milyarlarca doların döndüğü pazarda, kemik kitlesinin yanı sıra kullanıcıları arasına yenilerini eklemek isteyenler daima gelişmenin peşinden gitmekteler. Her bütçeye uygun modeli bulabileceğimiz başta Android telefonları, herhalde uygulamalar böylesine işlevselleştirmeseydi kolay kolay popülerleştirmezdik. Mobil işletim sisteminin kendi içerisindeki salaş politikası sayesinde geliştiriciler de rahatlıkla ürünlerini pazarlayabiliyor. Gerçi çoğu zaman ücretsiz biçimde sunulup içerisine reklamlar eklense de genel manada sirkülasyonun seviyesini hepimiz biliyoruz. Oyunlar hususuna gelince de elbette aynı ilgi alanına hitap edebilmesine rağmen ufak detaylarla şekillendirilmiş çokça opsiyon mevcut. Sakin bir spor golf için de aynısı geçerli. Eğer neyi indireceğinizin kararını veremiyorsanız bazı önerilerimiz var.

Android’deki En İyi Golf Oyunları

Uygulama marketi Google Play Store üzerinden hemen hemen hepsini ücretsiz indirebileceğiniz en iyi golf oyunları önerilerimizi Android telefonlarınıza alt bölmedeki bağlantıdan, indireceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.

golf-clash

Golf Clash

Yüksek pozitif değerlendirme istatistiğine sahip Clash oyunu, çevrimiçi oynanabiliyor.

[appbox googleplay com.playdemic.golf.android]

golf-star

Golf Star

Üst segment akıllı cihaz kullanıyorsanız muhtemelen vazgeçeneceğiniz oyunlar arasına girecektir.

[appbox googleplay com.com2us.golfstarworldtour.normal.freefull.google.global.android.common]

mini-golf

Mini Golf

3D desteğiyle hazırlanmış oyun retro temasıyla dizayn edilirken üstün efektlerle de donatılmış.

[appbox googleplay com.MobileSportsTime.MiniGolfEldoradoGolfCourse]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz