Tüketim çağının neredeyse zirvesine çıktığımız şu günlerde artık insanları herhangi bir ürünle uzun süre uğraşırken görmekte zorlanıyor. Her geçen gün yeni bir şeyler çıkarken kişilerin ilgisinin kaymaması mümkün değil. Çünkü negatif duygular hissedilmeye başlandığı an yerine gelebilecek daha iyileri sektörlerde mevcut. Bahsettiğimiz bu durum başta teknoloji olmak üzere tüm alanlarda geçerli. Ancak firmalar varlıklarını koruyabilmek ve büyüme hedeflerine ulaşıp kar marjlarını arttırmak istiyorlarsa ancak güncel teknolojiyi, metodu, işlemleri operasyonlarına ve yapılarına dahil etmek zorundalar. Aksi taktirde geri kaldıkları vakit büyümelerinin durması bir kenara konsolide etmeye çalıştıkları kemik kitleyi dahi kaybedebilirler. Söz ettiğimiz nedenlerden dolayı kullanıcıların kendilerini tercih edebilmeleri için sebepler yaratmaları gerekiyor. Özellikle akıllı telefonların yoğunlukla kullanıldığı dönemleri ele alacak olursak sürekli geliştirilen, iyileştirilen gözlerimizin önünde. Oyunlardan tutun da eğitim uygulamalarına dek geniş pörföyüde yazılımlar paylaşılıyor. Benzerlerinden ayrılmak isteyen şirketler örneğin oyunlarına fantastik hava katıp etkileyicilik yakalama peşindeler. Keza başka geliştiriciler de kullanıcıların nabzını an be an tutarak piyasada geçerlilik kazanabilecek verimli işler çıkarıyorlar.

Üretilen ürünlerin gerçekten kayda değer getiri sağlayabilmesi için de elbette pazar seçimi doğru yapılmalı. Zira sektöre uygun yapılan işlemlerin sonucu ancak pozitife dönebilmektedir. Geniş kullanıcı kitlesi sayesinde imalatçılar ve geliştiricilerin yoğunlukla çalışmalar yaptıkları alan ise Android mobil işletim sistemi platformu. Apple’ın iOS işletim sistemi sadece kendi cihazlarında kullanılırken Google imzalı Android ise açık yazılım özelliği sayesinde birden çok telefon imalatçısının tercih edebilmesini sağlıyor. Aynı zamanda açık yazılım özelliği 3. kişilere de açıldığından dışarıdan hareket alanlarını genişletebilecek programlara da izin veriliyor. Hal böyle olunca geniş üretici kitlesi devamında yine geniş bir kullanıcı kitlesini gözler önüne seriyor. Her bütçeye göre alınabilecek segmentte akıllı telefon satın alınınca segmentlere uygun oyun, uygulama veya aklınıza gelebilecek türde fantastik ögeye sahip yazılım ihtiyacı da doğuyor.

Android’deki En İyi Fantastik Oyunlar

İnsanların kısa süreler içerisinde indirdikleri uygulamalardan, oyunlardan sıkıldığını bildiğimiz için devamlı olarak yeni oyunları Google Play Store’da görüyoruz. Fakat kullanıcılar sevdikleri türdeki oyunlar arasından hangilerinin kendilerini memnun edeceklerini de bazen doğru tahmin edemiyor ve devamında zaman kaybı, internet kota kaybına uğruyor. Bizler de bugün fantastik ögelerle süslenmiş oyunlar konusunda arama yapanlara hitaben liste hazırladık. İçerisinde alanı farklı olsa da fantastik, çılgınlık gibi kavramları yansıtan oyunlar mevcut.

galaxy-on-fire-2

Galaxy on Fire 2

Üst düzey grafik özellikleri sayesinde sanki masaüstü bilgisayarınızda oyun oynuyormuş havası katıyor. Uzay gemisi simülasyonunuda düşmaları alt etmeniz gerekiyor.

[appbox googleplay net.fishlabs.gof2hdallandroid2012]

aralon

Aralon: Forge and Flame RPG

Kaliteli görselleriyle benzerlerinin önüne geçen Aralon dünya genelin de açık bir oyun. RPG severlerin en azından bir kereliğine telefonlarına indirip denemesi lazım.

[appbox googleplay com.crescentmoongames.aralon2]

fury-roads-survivor

Fury Roads Survivor

Aksiyon türündeki oyun severlerin uzun süre boyunca telefonlarına bağlı kalabileceği uygulamada rakiplerinizi öldürmeden hayatta kalamayacaksınız.

[appbox googleplay it.tinygames.furyroads]

godus

Godus

Tanrılık görevlerini yerine getirerek güzel bir dünya yaratacaksınız. Türkçe dil desteğinni de sunulduğu uygulamada görevleri tamamlayarak sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

[appbox googleplay com.mobage.ww.a1912.Godus_Androidcom.mobage.ww.a1912.Godus_Android]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz