Android Vine uygulaması bu zamana kadarki en büyük güncellemeyi aldı ve yenilendi. Instagram uygulamasının video çekme ve yayınlama özelliğine sahip olmasıyla birlikte hareketlenen Vine cephesi söz konusu atağa cevap vermeye çalışacak yenilik ve iyileştirmelere hız verdi.

 

Android Vine 1.3.1 sürümünde neler yeni?

1.3.1 isimli sürüme kavuşan Android Vine isimli mobil uygulama yeni video kanalları kazandı. Bu zamana kadar çektiği video için en uygun kategoriyi tam olarak bulamayanlar için işler daha kolaylaştı. Öyle ki yeni eklenen kanal sayısı on beşi buluyor.

android vine video kategori

Güncellemenin ardından video çekme tuşunu akıllı telefon ya da tablet bilgisayarınızın ana ekranında görebilirsiniz. Zira Vine video çekme simgesi artık kısayol olarak ana ekrana koyulabiliyor ve bu tuşa basılarak hızlı bir şekilde video çekilmeye başlanabiliyor. Video çekme demişken, video çekim ekranında bulunan ızgara özelliği ile daha başarılı videolar çekilebiliyor.

Vine’ın sosyal medya özelliklerine yönelik de iyileştirme ve yenilikler de mevcut. Artık uygulama üzerinden arkadaşlarınızı çok daha kolay bulabilmek ve son günlerin popüler içeriklerini, etiketlerini keşfetmek kolaylaşıyor.

Android Vine indir

[appbox googleplay co.vine.android]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz