Android Vine uygulaması güncellendi ve özellikle de kullanıcılardan gelen bazı sorunların giderilmesine çalışıldı.

Dün aldığı güncelleme sonrasında 15 saniyelik kısa video çekebilme ve kendine özgü bir şekilde yayınlama özelliği kazanan Instagram’a bu alandaki en büyük rakip olan Vine’dan da cevap geldi. Fakat bu cevap rakibin sunduğu özelliklere karşı yeni ya da iyileştirilmiş özellikler sunmak yerine yaşanan sorunları gidermeye yönelik oldu.

vine-android-uygulamasi-indir-mobil13

Android Vine uygulamasının 1.1 sürümü ile gelen yenilikler arasında “ön bellek temizleme” yani “cache temizleme” özelliği de bulunuyor. Bu özellik, Vine üzerinden çekilmiş fakat yayınlanmamış videoların topluca silinmelerine ve uygulamanın ön belleğinin şişmemesine yardımcı oluyor. Bu söz konusu yeniliğin özellikle de kullanıcılar tarafından merakla beklendiği belirtiliyor.

android vine on bellek - cache temizleme

Güncelleme ile gelen bir başka yenilik de Vine ile Facebook arasındaki etkileşimin yoğunlaştırılması yönünde. Facebook etiket yani “hashtag” özelliği artık Vine paylaşımlarında da yer alabilecek. Tüm bunların yanında birtakım arayüz iyileştirmeleri ve hata giderme çalışmaları da Android Vine uygulamasının 1.1 güncellemesi sonrasında cihazlardaki yerini alacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz