Android Wear 5.1.1
Android Wear 5.1.1

Android Wear 5.1.1 giyilebilir Android cihazlar için çıktı. Google, yeni sürümün tüm uyumlu akıllı cihazlara geleceğini duyurdu.

Hatırlanacağı üzere yeni sürüm geçen ay duyurulmuştu. Bu sürüm başlangıçta sadece LG Watch Urbane çin çıkmıştı. Ancak şimdi güncelleme, uyumlu tüm cihazlara gönderilmeye başlanacak.

Android Wear 5.1.1 sürümü Google’ın giyilebilir teknoloji platformuna yeni özellikler ve geliştirmeler getirdi. Bunlar her zaman açık ekran ve uygulamalar, yeni launcher, bilek hareketlerini algılama gibi özellikleri kapsıyor. Ayrıca emoji çizme, yeni bildirim türleri, font boyutunu değiştirme seçenekleri ve bir cihazın ekranını kilitleme gibi özellikler bu sürüm dahilinde gelecek.

android wear 5.1.1
android wear 5.1.1

 

Android Wear 5.1.1 İle Wi-Fi Desteği Gelecek

Elbette Android Wear yeni sürümü ile gelmesi beklenen en büyük özellik Wi-Fi desteği oldu. Bununla birlikte Wi-Fi desteğinin sadece LG Watch Urbane, Moto 360, Sony Smartwatch 3, ve Samsung Gear Live cihazlara geleceğini not edelim.

Yeni güncellemenin alınabilmesi için kullanıcıların akıllı saatlerinde Android Wear akıllı telefon uygulamasının en son sürümünün bulunması gerekiyor. Google bu güncellemeyi önümüzdeki günlerde göndermeye başlayacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz