Yandex, internet tarayıcısının mobil versiyonu olan Android Yandex Browser uygulamasını kullanıcılara sundu.

Artık Android kullanıcıları Yandex Browser internet tarayıcısını mobil cihazlarında ve tabletlerinde kullanabilecekler. Android Yandex Browser tarayıcısını hemen buradan indirebilirsiniz.

Diğer tarayıcılara göre farklı bir arayüze ve tasarıma sahip olan Android Yandex Browser internet tarayıcısı, kullanıcıların da fark edebileceği gibi hızlı yüklemeye ve hızlı aramaya önem veren bir görüntü sunuyor. Web sitelerine hızlı erişim ve kolay arama yapma gibi, kullanımı kolay ve hızlı hale getirmeye çalışan Yandex, çizgisini Chrome Android tarayıcısına göre farklı şekilde çizmekte. Öyle ki, internet tarayıcısının, tam adres girilmese bile hangi internet sitesine erişilmek istendiğini anladığı söyleniyor.

android-yandex-browser-indir-mobil13

Ayrıca fazladan tıklamalara gerek kalmadan istediğiniz kaynaklara ulaşmanızı sağlayan dâhili arama da mevcut.

Android yandex browser

Android Yandex Browser internet tarayıcısında akıllı satır adı verilen adres çubuğu da ekranın üst kısmında değil alt kısmında yer alıyor. Bu çubuğa aradığınız şeyi ya da web sitesi adresini klavye aracılığıyla yazabilir ya da sesli olarak aktarabilirsiniz.

Mobil arama özelliği taşıyan Android Yandex Browser, arama yaptığınızda size haberler, görseller, video ve kurumların haritadaki konumları gibi hazır yanıtlar sunmakta. Bir diğer mobil özellik de tarayıcıda yeni sekme açtığınızda en çok ziyaret ettiğiniz sitelerin bir tablo içinde gösterilmesi. Bu siteleri isterseniz tabloya sabitleyebiliyorsunuz.

Android yandex browser ekran goruntusu

Mobil internet tarayıcılar arasında yerini alan Yandex Browser, kullanıcılardan ilk değerlendirmelerini bekliyor. Siz de yeni tarayıcıyı Android cihazınızda deneyip ilk yorumlarınızı yorum bölümünden aktarabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz