Adobe Flash Player nasıl kurulur?

 
Android, Adobe Flash‘ı daha iyi, daha hızlı ve daha güvenli bir göz atma deneyimi sunmayı amaçlayan HTML5‘in lehine bıraktığından beri çok uzun sürdü . Elbette, web’de Flash’ı kullanan çok sayıda içerik var. Mobil cihazınızda ki bu eski içeriğe erişmek istiyorsanız, Adobe Flash deneyimini geri getirecek çeşitli iş fırsatları vardır. İşi tamamlamak için birçok yol olsa da, en kolay ve en güvenilir olanı Dolphin Browser kullanmaktır.

Sadece Dolphin Browser harika bir web tarayıcısı değil, aynı zamanda Flash‘ı çalıştırmak ve hızlı çalıştırmak için çok daha az adım gerektiriyor. “Flash‘ı manuel olarak kurabilir ve Chrome‘u kullanmaya devam edemez miyim?” Diye düşünenler için maalesef cevap hayır. Cihazınıza Flash APK‘sını yüklemiş olsanız bile Chrome flaşı desteklemez. Bu farklı  bir tarayıcı kullanmanız gerektiği anlamına gelir.

 

Dolphin Browser : Yükleme ve Kurulum

 

Flash‘ı çalıştırmanın ilk adımı, Google Play‘e gidip Dolphin Browser‘ı indirmektir. İndirildikten sonra, Dolphin‘i açıp tarayıcıdaki Dolphin simgesine dokunarak ayarlar menüsüne girmek isteyeceksiniz. Buradan Flash Player yazan bir seçenek bulacaksınız ve bunu her zaman açık olarak ayarlamak isteyeceksiniz.

Bir sonraki adım Flash Player kullanan bir sayfaya gitmek. Belirli bir sayfayı bulamıyorsanız, Google’a “Adobe Flash testi” gibi bir şey yazın ve bir şeyler bulmak zorundasınız. Sayfa Flash‘ı kullanmaya çalıştığında, Adobe Flash APK‘sını indirmenizi ister. Android‘in ayar menüsünde “bilinmeyen kaynaklardan yükleme” seçeneğinin işaretli olması gerekecek, aksi takdirde yapmanız gereken tek şey tıklatmanız ve tarayıcıyı takip etmeniz.

İpucu: Üçüncü taraf APK‘ları etkinleştirmek için Android cihazınızın Ayarlar> Güvenlik bölümüne gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar kutusunu işaretlediğinizden emin olun.

Her şey bir kez kurduğunda,tamamlanır. Adobe Flash Player şimdi Android cihazınızda çalışıyor olmalı!

Dolphin Browser – Fast, Private & Adblock? Google Play İndir

 

 

Puffin Tarayıcı: Yükleme ve Kurulum

 


 
Dolphin Browser‘ı bizzat tavsiye etsek de, yukarıda belirtildiği gibi, işi yapmanın birden fazla yolu var. Başka bir kolay çözüm ise Puffin Browser‘ı indirmek. Puffin ile, Adobe Flash APK‘sını gerçekten yüklemeye gerek yok ve Flash desteği ile kutudan çıkarılır.

Öyleyse, bir kaç adım daha atmak zorunda kalsak da, neden bu konuda Dolphin‘i öneriyoruz? Puffin‘ın çalışma şekli, Flash içeriğini yerel olarak değil de bulutta oluşturmasıdır. Böylece, cihazınızı tekrar oynatır. Bu, sorunsuz bir yöntem olabilir, ancak aynı zamanda daha da şaşırtıcıdır ve bu nedenle, Dolphin‘in yaptığı gibi bir deneyim kadar iyi sağlamaz.
 
Yine de, en basit yöntemi arıyorsanız, Puffin sizin için çalışabilir.
 

Puffin Web Browser Google Play İndir

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz