Akıllı telefonlar yaşamımıza entegre edildikten sonra birçok ekstra eşyayı kenara bırakarak işlemlerimizi halleden cihaz haline döüştü. Fonksiyonel yapısıyla herkesi memnun ederken görüntülerden hoşlanan, fotoğraf ve video çeken insanlar da yüksek çekim kalitesine sahip telefonlarla bu isteğine kavuşuyor. Harici olarak dijital makineler taşımak zorunda kalmıyorlar. Özellikle ciddi lens kalitesine sahip olanlarsa daha fazla tatmin ediyorlar. Bazı kullanıcılar görüntü kaydetme işleminin de yine daha bireysel isteklerinde bulunuyor. Bunlardan biri ise gizli video çekmek. Çevresindekilerle şakalaşmak adına veya sürprizlere ek olarak hazırlanmak isterken gizli video nasıl çekilir akıllarda birikiyor. Bunun üzerine Android mobil işletim sistemini kullanan bir telefonunuz varsa size bir yöntem anlatabiliriz.

Firmalar çıkardıkları telefonda kullanıcı isteklerini imalattan önce düşünerek tasarlarlar ve sonrasında güncellemellerle de destekleyerek müşteri memnuniyetini maksimize etmeye çalışırlar. Ne yazık ki bu her zaman mümkün olamıyor. Bu durumda devreye 3. parti yazılımlar giriyor. Yine gizli video çekme uygulaması olarak da karşımıza Secret Video Recorder çıkıyor. Söz konusu yazılımın sayesinde görüntülerinizi istediğiniz şekilde ve gizlilikte kaydetme imkanına sahip olacaksınız.

Androi Telefonlarda Gizli Video Çekmek

Online uygulama marketlerinden uygulamayı edinebilirsiniz. Cihazınıza kurulumu gerçekleştirdikten sonra ufak bir kurcalamayla dahi gizli video çekebilecek noktaya gelebilirsiniz. Bu nedenle kullanıcı odaklı, basit ve işlevsel bir arayüz hazırlanmıştır.

androd-gizli-video-cekimi

Arayüzdeki video çekim saatlerini ayarladığınızda belirtilen saat geldiğinde uygulama arka planda çalışır ve videoyu gizli çekim olarak yapar. Yine çekim süresini de dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Yazılım size hiçbir kısıtlama koymuyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz