Eğlenceli vakit geçirmek amacı ile pek çoğumuzun tercihi akıllı telefondan geçiyor. Buraya yüklediğimiz uygulamalar sayesinde ilgi alanlarımıza göre boş zamanlarımızı değerlendirirken oyunları indirip bitirerek keyif alanlar da mevcut. Kullanıcılar güncel teknolojiyi yakalamış ve senaryo bakımından da eksiksiz bir ürünü uzun süre kullanıyor. Neticede insanlar üründen çok memnun kalırken geliştiriciler de çeşitli reklamlar ve sponsorlar desteğini alarak varlıklarını sürdürüyorlar. Hepsini aynı potada erittiğimiz zaman kullanışlı bir yazılımın karşılıklı kazanca ve getiriye ulaşması gerekiyor. Aksi taktirde anlk yakalanmış başarılar ve zevkler kısa sürede tükenebilirler. Bu handikapı aşabilmek üzere yazılımcılar yelpazelerini genişletip araba yarışından Tycoon’a, maceradan kayak oyunları türlerine dek uygulamalar geliştiriyorlar. Elbette hepsi yoğun ilgi görmese de genel manada piyasadaki varlıklarını hissettirebiliyorlar. Kemik kitlelerin de çıkanları çok zaman geçmeden yüklediğini, satın aldığını da belirtmekte fayda var. Büyük bir ekonomi pazarı oluşmuşken hangi mobil platformda çıkışa geçileceği de mühim. Apple’ın iOS’u, Google’ın Android’i, Microsoft’un Windows Phone’u verdikleri eforla daha da geniş kitlelere hitap etmek istiyor.

Bu yazımızda sizlere edinebileceğiniz oyunlar arasından kayak severleri ilgilendiren ürünleri seçtik. Bir liste dahilinde en popülerlerini, sevilenlerini birleştirip sizlere sunuyoruz. En çok kişinin telefonunda bulunan mobil işletim sistemi Android tabanlı olduklarını da belirtelim. Diğer içeriklerimizde farklı yapılara yer versek de birçok telefon imalatçısının Android’i seçmesi, teknoloji pazarındaki içerik üreticilerinin de buna yoğunlaşmasına sebep. Bizler de Android telefonlara indirilebilecek olanları hazırladık.

En İyi Android Kayak Oyunları

Gerçek hayatında kış aylarındaki tatilini Uludağ başta olmak üzere kayak merkezlerinde geçiren, kayak tutkunları var. Sevilen spor dalı olması hasebiyle zaman geçtikçe hasreti de büyüyor. Yine son dönemlerde tatillerini kayakla geçirmek isteyenlerin sayısı da arttı. Tatilini bittiğinde, canınız sıkıldığında tekrardan o heyecanı hissedebileceğiniz sanal uygulamalar elbette mevcut. Kayak oyunları arasından en iyi seçenekleri yazımızın devamında sıraladık.

ski-safari-2

Ski Safari 2

Dünyanın en çok yüklenen kayak oyunu şeklinde nitelen Ski Safari sizleri yeni versiyonu ile buluşturuyor. Android’li telefonlarda oynanabilen oyunun zevkli anlar geçireceğini temin ederken bir iki ufak noktasından da bahsedelim. Ses konusunda tam olarak isteneni vermese de standartlarda ve görüntü ile senkronize edilemeyişi de bir süre sonra dikkatinizi çekebilir. Bu küçük detay dışında genelde insanlara oyun deneyimini yaşatıp keyifli saatler geçirilmesini sağlıyor.

[appbox googleplay com.sleepyzstudios.skisafari2]

super-ski-jump

Supe Ski Jump – Winter Rush

Kış sporlarının en az yaz aylarında yapılan sporlar kadar eğlenceli olduğunuz sanırız söylemeye gerek yok. Ücretsiz olma özelliği bir yana dursun performans bakımından telefonunuzu zorlamadan üst düzey grafik kalitesi barındırıyor.

[appbox googleplay com.vividgames.skijumping2012]

ski-jump

Ski Jump

Düz giderken veya aşağı doğru inerken kayağı kontrol etmekten ziyade atlamaktan zevk alanlara özel uygulama. Antremanlarla kendinizi alıştırabileceğiniz yazılımda turnuvalara katılıyorsunuz. Dünya Kupası ve Uçan gibi şahsi amaçlarınız ile beraber Takım Dünya Kupası’nı da ekip arkadaşlarınıza kazanmak isteyeceksiniz.

[appbox googleplay com.PixelPerfectDude.SkiJump]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz