İnternet günlük yaşamımzın büyük bir bölümünü kapsamış durumda. Çeşitli amaçlarla kullanılabilirken yoğunlukla iletişim için tercih ediyoruz. Dünyanın başka bir ucundaki insanı tanıyabilme onunla arkadaş olabilme şansını yakalıyoruz. İşletmeler için de vazgeçilmez bir hal alarak organizasyonunun bütünün görebilme veya daha önemlisi işlemlerin yapılmasını, ürünlerin üretilmesini sağlamakta. Eğlence amacı ile keyifli vakit geçirmek için de tercih edilebilmekte. Geliştiriciler kullnıcıların yükleyebilecekleri ve uzun süre oynayabilecekleri oyunları geliştirerek online marketlere yüklemekteler. Kişiler de sevdikleri türlere göre oyunlarını seçip keyifli zaman geçiriyorlar. Bazılarımız da şu sıralar popülerleşen vlogları izlemeyi seviyoruz. Günlerinin belirli bölümlerini videoya kaydeden veya çeşitli konular hakkında bilgi veren video yükleyicileri milyonlarca takipçiye ulaşmakta. İzlenecek ve bir süre sonra da yine tekrardan seyredilebilecek pek çok video her gün sitelere, platformlara yükleniyor. Video indirme seçenekleri de paralel olarak genişlemekte ve yüksek hitler alabilmekte

Özellik Android mobil işletim sisteminin entegre edildiği akıllı telefonlar ve diğer cihazlar için video indirme isteği oranı çok yüksek. Çünkü açık yazılım detayı taşıyan Android’i birden fazla telefon modeli kullanıyor. Google tarafından geliştirilmesine rağmen teknoloji piyasasındaki birçok imalatçı bu işletim sistemini seçiyor. En nihayetinde insanların daha çok çözüm aradıkları platform olma niteliğini kazanıyor.

En İyi Android Video İndirme Uygulamaları

Android için 3. parti uygulamaları bulmanın en kolay yolu sanal marketi Google Play Store‘u ziyaret etmek. Böylece güncel tüm ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir diğer yolu da APK kullanarak manuel yüklemeyi sağlamak ancak bu yasal olmamakla birlikte cihazınıza zarar da verebilir. Resmi ve iyileştirilmiş yazılımlardan video indirme uygulamalarını arıyorsanız içeriğimizin devamındaki listeden seçim yapabilirsiniz. En iyi ve en popüler olduklarını düşündüğümüz yazılımları sıralayarak yazımıza ekledik.

download-manager-for-android

İndirme Yöneticisi

İndirilebilecek ilk uygulamalardan birisidir diyebiliriz. Download Manager for Android adıyla bulabileceğiniz ürün oldukça kullanışlı. Renk Mobil tarafından geliştirilirken indirdikleriniz dışında dahili kapasitesi fazla yer kaplamıyor.

[appbox googleplay com.tt.android.dm.view]

avd-free

AVD Free

Beğendiğiniz her video için teker teker indirme talimatı vermekle uğraşmak istemeyenler için alternatif çözüm. Uygulamanın içerisinde halihazırda bir internet tarayıcısı bulunuyor. Gezinti sırasında karşılaşılan videoları direkt indirerek sizlere mükemmel bir hizmet sunuyor. Aynı zamanda ücretsiz olması da ekstradan avantaj sağlıyor.

[appbox googleplay com.myboyfriendisageek.videocatcher.demo]

getthemall

GetThemAll

Sadece video indirme ile kalmayıp gördüğünüz tüm görselleri indirmenizi sağlayacak uygulama. İnternette girdiğiniz görseller hakkında otomatik yükleme talimatı verip cihazınıza indirir.

[appbox googleplay com.fvd]

Downloader & Private Browser

Tarayıcılarını gizli modda kullananlar için sevindirici haberimiz var. İçindeki tarayıcı gizli seyahati sağlarken aynı zamanda video, müzik, fotoğraf, resim gibi dilediğiniz tüm dosyaları indirme imkanı sunuyor.

Android telefonlara yüklenebilecek video indirme uygulamaları arasından seçtiğimiz ve sizin için en iyi hizmeti sunacağına inandıklarımızı böylece sıralamış olduk. Çeşitli özelliklerine göre bir tanesini seçmeniz durumunda tüm istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz ancak optimum verimi almak isteyenler için ürün sayısını iki veya üç de yapabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz