Dijital fotoğraf makinelerinin ilk dönemlerinden itibaren yüksek kalitede fotoğraflara alıştık diyebiliriz. Anları sonsuzlaştırmak adına kare görsellere sığdırırken teknik boyutu ile de yakından ilgiliyiz. Böylece gelecek yıllarımıza, geçimize dair önemli detaylar bırakırken nostalji keyfini yaşıyoruz. Son yılların pazarlama konusunda çağ açıp çağ kapatan ürünü, akıllı telefonlarsa binbir özelliği içerisinde barındırarak görsel bazda iş gören dijital fotoğraf makinesi ve kameralar gibi cihazların da pabucunu dama attı. Elbette önemli meblağlar ödediğimiz bir telefondan beklentimiz her istediğimiz taleplere yanıt vermesine yakın performans. Öyle ki birçok mesleğin uğraş haline dönüşmüş işlemleri ve işlevleri dahi uygulamalarla, çeşitli manuel yöntemlerle saniyer içinde hallediyoruz. Kuşkusuz fotoğraf çekmek için dakikalarından öte saatlerini harcayanlar bu durumun en mutlu olanlarındandır. Zira üst düzey bilgi ve deneyim gerektiren ustaca fotoşop hareketleri yerine bir uygulama indirerek rahatlıkla çözüm bulabiliyorsunuz. Özellikle yüzümüzdeki istemediğimiz noktaları ve kusurları örtmek adına denenebilecek onlarca opsiyon var. Android mobil işletim sistemi, yazılım boyutunda binbir değişik seçenek sunarken fotoşop işlemlerini gerçekleştiren uygulamalarda da başı çekiyor. Bahsettiklerimiz arasından eğer yüz temizleme hususuna eğilim gösterenlerdenseniz yazımız tam size göre. Android’in online marketi Google Play Store’a yüklenmiş en iyi yüz temizleme uygulamaları listesi aşağıda.

En İyi Android Yüz Temizleme Uygulaöaları

Konuyu masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara getirdiğimizda, fotoşop programlarında adeta sanat eserine benzer ürünler çıkartılmakta. Dolayısı ile nihayetinde erişelecek sonuca yönelik beklentinizin çok mükemmeliyetçi olmamasında fayda var. Kullanmaya başladığınızda gözle görülür değişiklikleri fark edebileceğiniz söylerken bunu belirtmekte de gerek var diye düşündük.

yuz-temizleme-uygulamalari-android-beautyplus

1. BeatyPlus

Hem Android hem de iOS platformuna uyumlu biçimde hazırlamış yazılım sayesinde suratlardaki pürüzleri gidereceksiniz. Başta sivilce silgisi olmak üzere efektlerle de çektiğiniz fotoğraflara bambaşka ambiyanslar katabilirsiniz.

[appbox googleplay com.commsource.beautyplus]

photo-editor

2. Photo Editör & Perfect Selfie

Uygulamanın sosyal medyaya senkronize çalışabilmesi sayesinde örneğin Facebook ve Instagram adreslerinze bağlanabilirsiniz. Kırmızı gözleri temizlemek ve yüz temlzieme amacındakiler verim elde edeceklerdir. Yine odaklama ve göz torbası silme gibi detayların olduğunu da unutmayalım.

[appbox googleplay ][appbox googleplay com.scoompa.faceeditor]

youcam

3. YouCam Perfect

Android telefonlara yüklenebilecek en iyi yüz temizleme uygulamaları sıralaması yaparken pek tabii ki spesifik noktalara değinmişlere de yer vermeliydik. YouCam ile yüzünüzdeki tüm uzuvların şeklini, boyutunu değiştirebilirsiniz. Estetik düşünenler de denemelerini direkt teknoloji sayesinde kaliteli düzlemde gerçekleştirebilir.

[appbox googleplay com.cyberlink.youperfect]

face-blesimish

4. Face Blesmishes Cleaner

Kırışıklık ve yara izlerine yoğunlaşarak uzmanlığını konuşturmanın peşindeki yazılım, ten renginizi de değiştiriyor. Kullanıcı bildirimlerinde de yoğunlukla pozitif dönüşler alırken, kullanıcıların genellikle memnuniyetle iş gördürdüğü ürünlerden birisi.

[appbox googleplay com.vanford.FaceBlemishesClean]
Android cihazlar şu an için konuşacak olursak kullanıcı kitlesi bakımından rakio tanımıyor lakin farklı detaylarıyla ön plana çıkmayı başaran rakiplerini alt etmenin değişik yollarını da aramıyor değil. Uygulama ve hareket alanı rahatlığını bir iOS tabanlı ürüne göre fazla sunarken ekseriyetle herkesin ilgisini çekebiliyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz