Tatiller başta çocuklar olmak üzere hepimizin vazgeçilmez molaları. Uzun çalışma günlerinden sonra gerek hafta sonu şeklinde yaptığımız 2 günlük gerek ise yıllık izinlerde dinlenmek, stresi atmak için düzenlediğimiz tatil planları bizleri kısa bir süre de olsa şehrin yorgunluğundan uzak tutuyor. Yine çocukların da sömestr ve yaz tatili daha uzun olduğu için aileler düzenlerini buna göre hazırlayıp, yıllık izinlerle birleştiriyor. Ne kadar çekici görünse de tatil bazen pahalıya mal olabiliyor. Çünkü döviz kurunun artması başta ithal ürünler olmak üzere ülkedeki pek çok hizmeti ve malı etkileyen parametredir. İnsanların alım gücünün düşmesi edindiği tüm şartların da değişmesi anlamına geliyor. O nedenle fırsatları ve kampanyaları zamanında yakalayıp değerlendirmek şart. Çevrenizden veya internetten tatil avantajlarını yakalamaya çalışsanız da yetişemediğiniz, gözünüzden kaçırdıklarınız da olabiliyor. Bu nedenle erken rezervasyon şanslarını değerlendiremeyebilirsiniz. Yazılımcılar ilgili problemi ortadan kaldırmak üzere ortak platformlar oluşturarak ve kurumlar hem halihazırda hizmet alan kullanıcılarına kolaylık sağlamak hem de yeni müşteriler edinmek için çeşitli mobil uygulamalar üretmiş durumdalar. Özellikle Android mobil işletim sistemi üzerinden paylaşıma sunulmuş onlarca tatil uygulaması var. 3. parti programları zaten halihazırda akıllı telefonlarımızda bulunduruyor diğer pek çok ihtiyacımızı gideriyor, eğlenceli zaman geçiriyorduk.

Android’deki En İyi Tatil Uygulamaları

Android’in sanal marketi bildiğimiz gibi Google Play Store. Markete yüklenen ürünleri çoğu zaman ücretsiz bir şekilde indirebiliyoruz. Zaten tatil uygulamaları plan yaptıktan sonra biletler ve diğer hizmetler için ücret ödendiğinden yüklenmeye karşılık istemiyor. Bunu göz önünde tutarak birden fazla yazılımı indirebilirsiniz. Biz yine de son zamanlarda en çok tercih edilen ve en iyi fırsatları sunan uygulamaları listeleyip içeriğimize ekledik. Açıklamaların altındaki indirme seçeneklerini deneyerek cihaza yükleyebilirsiniz.

holidaypirates

HolidayPirates

En popülerleri arasında başta Pirates gelmekte. Sadece Türkiye’deki vatandaşların değil yurt dışındaki insanların da değerlendirebileceği pek çok fırsat bulunuyor. Tatil dönemlerine göre kampanyalar yaparak mevsim fark etmeksizin iyi bir dinlenme düzeni yapabilirsiniz.

[appbox googleplay com.tippingcanoe.holidaypirates]

trivago

trivago – Otel Arama

Otel konusunda uzmanlaşmış platform içerisinde genel manada tatille alakalı her şeyi bulabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde verdiği reklamlarla hepimizin bildiği ve bazen tepki de çeken trivago müşterileri tarafından hizmet kalitesi bakımından taktir topluyor. Sizler de en azından bir dolaşarak uygun seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

[appbox googleplay com.trivago]

Jollytur.svg

Jolly Tur – Tatilin Geldiyse

Son dönemlerin moda uygulamalarından biri daha. Özellikle belirli firmalardan düzenli tatiller yaptığınız zaman sizlere özel fırsatlar sunulabiliyor. Jolly Tur‘da da bahsettiğimiz gibi kalıcı müşteriler için daha detaylı ve hesaplı kampanyalar sunulmakta.

[appbox googleplay com.tmobtech.jollytur]

bookingcom

Booking.com

Dünyanın her tarafında kullanılan otel rezervasyon platformunun mobil yazılımı. Web sitesi olarak yayın hayatına devam edip milyonlarca kişinin planlarını yaptığı Booking birkaç aydır ülkemizde tartışma konusu olmuştu. Hatta kısa bir süre önce hizmetinin durduğuna dair bilgiler gelse de hala piyasadaki yerini koruyacak güçte.

[appbox googleplay com.booking]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz