Apple 9 Mart’ta bir basın etkinliği düzenleyeceği haberini verdi. Bu etkinlikte Apple Watch tanıtımının yapılması bekleniyor.

Şirket aslında yeni akıllı saat için tanıtım zamanı olarak Nisan ayını işaret etmişti. Ancak bu yeni haber saatin daha erken tanıtılacağı fikrini akıllara getiriyor. Etkinlik 9 Mart’ta gerçekleştirilecek. Hatta basın mensuplarına davetiyeler gönderildi bile.

apple akilli saat

Popüler üretici, davetiyelerde etkinlikte neyin tanıtılacağına ilişkin hiçbir belirti ya da ayrıntı vermemiş. Ancak davetiyeleri alan basın üyeleri de akıllı saat ile ilgili bir tanıtım bekliyor.

Önceki etkinlikte Apple Watch hakkında öğrenemediğimiz her şeyi bu etkinlikte öğrenmeyi umuyoruz. Geçen yılın Sonbahar döneminde şirket ilk kez akıllı saat hakkında konuşmuştu. Bununla birlikte bu cihaz hakkında herhangi bir bilgi ya da özellik vermemişti. Pek çok kaynakta Apple Watch özellikleri ile ilgili söylentiler çıkmıştı.

Şimdiye kadar doğru olduğu iddia edilen özellikle arasında bir gün dayanan bir şarj ömrü ve darbeye karşı dayanıklılık var. Hatta saatin satışa çıkacağı gün 100,000 uygulamanın da kullanıcılara sunulacağı gelen bilgiler arasında.

Mart ayındaki etkinlikte Apple’ın karşımıza ne ile çıkacağını göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz