apple app store indirim
apple app store indirim

Apple App Store indirim şaşırtıyor. 100 oyun ve uygulama 0,59 TL!

24 Temmuz 2015 sabahı başlayan indirim pek çok kişiyi sevindirecek türden. Öyle ki 100 oyun ve uygulamanın fiyatı 59 kuruşa düşmüş durumda.

Apple App Store indirim zaman zaman yapılıyordu. Şimdi şirket yaptığı indirimi de tüm dünya ülkelerinde yaptı ve buna Türkiye’yi de dahil etti. Ancak bu indirimin ne kadar süreceği belli değil. Bu yüzden satın almak istediğiniz ancak fiyatını yüksek bulduğunuz oyun ve uygulamaları indirebilirsiniz. Bize sorarsanız acele edin.

App Store’da indirime giren uygulamaların indirimsiz fiyatları 5 TL’nin üzerinde. Şu an fiyatlarının 59 kuruş olduğu düşünülünce indirim oranının ne kadar iyi olduğu görülüyor.

apple app store indirim
apple app store indirim

Apple App Store indiriminden yararlanmak için cihazınızdan mağazaya girerek indirim ekranını görebilirsiniz. İndirimli uygulamalar arasında fotoğrafçılık ve verimlilik uygulamaları da var. Facetune, Pixelmator, Faded ve GoodReader bunların arasında. Angry Birds, Badland, Dead Space, Goat Simulator, LIMBO, Rayman Jungle Run ve Real Racing oyunları da indirimde.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz