Google’ın Apple Arcade ile kapışması beklenen Google Play Pass kısa süre önce birçok kullanıcı tarafından göründü. İşte detaylar…

Netflix, Spotify,Amazon Kindle Unlimited benzeri birçok üyelik hizmeti bulunan platform belli bir ücret karşılığında birçok ihtiyacınızı karşılıyor. Oyun konusunda ise Apple Arcade ile Hatch gibi birçok hizmet, ciddi bir yarışa girmek için hazırlanıyor. Açık konuşmak gerekirse, Google’ın bu konuda da geride kalması beklenmiyor.

Birçok Google Play Store kullanıcısı, “Google Play Pass” hizmetine üye olmak için davetiye almış durumda. Bu hizmetin aslında mağazada yer alan oyun ve uygulama odaklı bir yelik hizmeti olması bekleniyor.

XDA Developers ile karşımıza çıkan görüntülere baktığımızda, aylık 4.99 dolar bir ücret ödememiz gerektiğini anlıyoruz. Bu bakımdan Google’ın seçtiği birçok ücretli uygulamalara artık ücretsiz sahip olabileceğiz. Ek olarak uygulamalarda reklamlar olmayacak ve oyun içi satın alımlar satın alınmış olarak gelecek. İlerleyen zamanda ise fiyatlar elbette artış gösterecektir.

Ekran görüntülerine baktığımızda ise Google’ın bu hizmeti test etmiş olduğunu anlıyoruz. Play Pass büyük ihtimal tam olarak hazır durumda değil ve daha yolu uzun gibi duruyor. Fiyat ve içerik gibi hatta çıkış tarihleri ise ilerleyen günlerde belli olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz