Apple, eski telefonları için iOS 12.4.4 güncellemesini kısa süre önce yayınladı. Apple’ın yeni telefonlara sunmuş olduğu iOS 13.3 güncellemesinden sonra eski cihazlarda nasibini aldı. İşte detaylar…

Apple, iOS 13.3 güncellemesini alamayan eski model telefon kullanıcıları için iOS 12.4.4 güncellemesini yayınladı. Hem iPad hemde iPHone kullanıcılarına gelen güncelleme detayları belli oldu. 55 MB dosya boyutu olan güncellemenin iOS 12.4.4 güncellemesi olarak geldiğini ve önemli güvenlik paketleri içerdiğini belirtelim. Apple ayrıca piyasaya sunmadığı eski cihazlarına henüz dahi güncelleme dağıtması oldukça güzel ve örnek alınacak bir durum.

iOS 13.3 güncellemesini alamayan modellere geldi!

iOS 13.3 güncellemesini alamayan telefonların iOS 12.4.4 güncellemesi alacağını ve gelen güncelleme ile açıkların kapatılarak sistemin daha güvenli hale getirileceğini belirtelim. Apple güvenlik konusunda yeni veya eski cihaz tanımadan açıklara yer vermek istemediğini bir kez daha göstermiş oldu.

Apple’ın en son getirdiği iOS 13.3 güncellemesini alan ve daha eski modellere gelen 12.4 güncellemesi de açıkları tam anlamıyla kapattığını belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz