Apple etkinliği 9 Eylül günü TSİ 20:00’de başlayacak. Büyük etkinlik için hazırlıklar tamamlanmak üzere. Yeni iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ile tanışmaya çok az kaldı.

Yeni iPhone 6S telefon pek çok yeni özelliğe sahip olacak. Ayrıca 3D Force Touch ekran da taşıyacak. Bunun hakkında ayrıntılara Apple iPhone 6S 3D Force Touch Ekran Taşıyacak  başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz.

Apple etkinliği San Francisco’da Bill Graham Civic Salonunda gerçekleşecek. Yeni iPhone cihazların yanı sıra etkinlik boyunca iOS 9 ve Watch 2.0 hakkında ayrıntıları da öğreneceğiz. Ayrıca canavar lakaplı yeni iPad Pro ile de tanışacağız. Yeni iPad Pro ile ilgili sızıntılara Yeni iPad Pro Ekranı İkiye Bölünerek Kullanılabilecek başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Apple TV’yi de Apple etkinliği kapsamında görebiliriz. Bunun için canlı yayını takip edebileceğiniz bağlantıyı paylaştık.

  • Canlı yayın iPhone, iPad, Mac (Safari), Apple TV ve Windows 10 kullanıcıları tarafından http://www.apple.com/live bağlantısı aracılığıyla izlenebilecek.

Tanıtım bir ön gösteri ile başlayacak. Ön gösteride Brian Tong, Sharon Profis ve Lynn La yer alacak. Canlı yayın başladığı andan itibaren ilk haberleri ve fotoğrafları sizlerle paylaşacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz