iOS 7 işletim sistemi Apple’ın CEO’su Tim Cook tarafından bizzat duyuruldu ve tanıtıldı; iOS 7 Beta sürümü üzerinden örnekler gösterildi.. Heyecan verici özelliklerin yanı sıra yepyeni bir tasarım arayüzü sunan yeni iOS sürümü henüz tüm kullanıcılar için indirilebilir kılınmadı. Zira kararlı sürümün gelecek sonbahar mevsiminde çıkacağı açıklandı. Buna karşına iOS 7 Beta sürümü iOS geliştiricileri için şu anda indirilebilir durumda.

iOS 7 Beta, “[highlight]Apple iOS 7′nin Tüm Özellikleri, Yenilikleri ve Fotoğrafları[/highlight]” isimli kapsamlı yazımızda anlattığımız özellikleri içeriyor ve bu haliyle milyonca iPhone ve iPad kullanıcısını cezbediyor.

ios 7 beta indir

iOS 7 Beta geliştirici sürümü için gerekli dosyalara “iOS Beta for Developer” sayfasından ulaşılabiliyor. Bununla birlikte söz konusu sayfada yeni sürümle birlikte gelen yenilikler ve özelliklere dair kapsamlı kılavuz dokümanları da sunuluyor. Bu sayede iPhone ve iPad için oyun ve uygulama üretmek isteyen ve hâlihazırda üreten geliştiricilere tüm yeniliklerle ilgili bilgiler sunuluyor.

iOS 7 Beta hangi iPhone ve iPad modellerine indirilebilir?

Hatırlanacağı üzere iOS 7 sürümü iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, 5. nesil iPod Touch, iPad 2, Retina ekranlı iPad ve iPad Mini model cihazlar üzerine kurulabiliyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz