Apple iOS 8.2 beta 4 sürümünü geliştiricilere göndermeye başladı. Bu sürümde ayrıca Apple Watch desteği de bulunmakta. Yeni sürüm bugünden itibaren tüm geliştirici grubuna iletilmiş olacak.

Apple iOS 8.2 beta 4 sürümünün yanı sıra Mac OS X 10.10.2 beta sürümünü de çıkardı. Bu sürüm çeşitli bağlantı geliştirmelerini kapsıyor.

Yeni iOS 8.2 beta 4 sürümüne Apple Watch desteği eklenmiş durumda. Apple Watch ile ilgili tüm yeni bilgileri “[highlight]Apple Watch Mart Ayında Satışa Çıkacak[/highlight]” başlıklı haberimizde yazmıştık. Apple Watch için iOS 8.2 sürümüne eklenen destek ayrı bir uygulama şeklinde çalışacak.

ios 8.2 beta

Apple Watch aslında geçen yılın sonbahar döneminde duyurulmuştu. Bununla birlikte şirket saatin çıkışı için 2015 yılının ilk zamanlarını işaret etmişti. Saatin $349 olacağı söylenmişti. Yeni bilgilere göre ise Apple Watch Mart ayında çıkacak. Apple çalışanları Şubat ayının ortasından itibaren Apple Watch ile tanışmaya başlayacak.

Şimdi iOS 8.2 sürümünün Mart ayında kullanıcılara ulaşması bekleniyor. Bu sürümün getireceği yeniliklerin ayrıntıları –Apple Watch dışında- henüz bilinmiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz