Apple iOS 8.4
Apple iOS 8.4

Apple iOS 8.4 heyecan ve merakla bekleniyor. Alınan son haberlere göre Apple, iOS 8.4 güncellemesini ne zaman yayınlanacağını duyurdu.

Apple Music hizmetinin 30 Haziran günü kullanıcılara sunulacağını “Apple Music 30 Haziran’da Türkiye’de!” başlıklı haberimizde yazmıştık. Şimdi hem Apple Music hizmetinin hem de merakla beklenen Apple iOS 8.4 güncellemesinin hangi saatlerde yayınlanacağı belli oldu.

Apple iOS 8.4 güncellemesini ve Apple Music hizmetini aynı gün bir saat arayla yayınlayacak. Bununla birlikte Apple iOS 8.4, her yıl güncellemenin yayınlandığı saate göre bu yıl daha erken yayınlanacak. Ayrıca Beats 1 Radyo da Zane Lowe tarafından hazırlanan ve sunulan bir programla yayın hayatına başlayacak.

Apple iOS 8.4 Ne Zaman Yayınlanacak?

Apple iOS 8.4 Güncellemesi TSİ 18:00’da kullanıcılara sunulacak. Apple Music ise ondan bir saat sonra yani TSİ 19:00’da hizmete açılacak.

apple-music-2

Bu arada Apple’ın yöneticisi Eddy Cue, şirketin, sonbahar döneminde iOS 9 işletim sisteminin çıkışıyla iTunes Match şarkı sınırını zorlayıcı bir şekilde şimdiki sınırı olan 25,000 şarkıdan 100,000 şarkıya çıkaracağını Twitter aracılığıyla bildirdi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz