iphone 15 ultra

Apple, iPhone 5 için geliştirme aşamalarına başladı. Yeni iPhone’lar için belli başlı özellikler de kendisini göstermeye başladı. İşte yılın son çeyreğinde piyasaya çıkması beklenen iPhone 15 serisi ile ilgili bilinenler..

Apple’ın iPhone 15 serisi ile birlikte isim değişikliğine gidileceği bilgileri sızdırılmıştı. Yeni isimlendirmelerle Pro Max serisinin yeni ismi Ultra olarak değişecek. Yenilikler sadece isim değişikliği ile sınırlı olmayacak. iPhone 15 Ultra modelinin kavisli bir ekran yapısı ile bir önceki modellere göre daha ince tasarımla karşımıza gelmesi bekleniyor. Buna karşın cihazın ekran boyutları iPhone 14 Pro Max ile aynı ölçülerde olacak.

iPhone 15 Ultra Tasarım Değiştirecek

Yeni iPhone 15 serileri ile Apple’dan birçok yenilik gün yüzüne çıkacak. Apple markası ile ilgili sızıntılarıyla ünlü analist Ming-Chi Kuo, kısa süre önce duyurduğu bilgilerle BOE’nin iPhone 15 modellerinde ekran tedarikçisi olacağını bildirmişti.

iphone 15 ultra tasarımı

Mekanik anlamda da cihazda birçok yenilik gelecek. iPhone 15 Ultra modelinde yepyeni bir Apple çipi bizi karşılayacak. Bu çip A17 Bionic olacak. Yeni çiplerle beraber iPhone 15 Ultra modellerinin maliyet bakımından da kullanıcıları zorlaması beklenebilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz