iphone 6s çıkış
iphone 6s çıkış

Apple iPhone 6S çıkış tarihi belli oldu.

Gelen son haberler Apple iPhone 6S çıkış, tanıtım ve satışa çıkma tarihleri konusunda bilgiler veriyor. Foxconn’dan alındığı söylenen habere göre Apple iPhone 6S cihaz 18 Eylül’de piyasaya çıkacak. Yeni telefonun tanıtımı 11 Eylül’de yapılacak.

Daha önceki yıllarda Foxconn kaynaklı haberlerde belirtilen tarihler doğru çıkmıştı. Yani geçen yıl çıkacak cihazlar için 19 Eylül, ondan önceki yıl çıkacak cihazlar içinse 20 Eylül tarihleri verilmiş ve bu tarihler doğru çıkmıştı.

Şimdiye kadar yeni Apple iPhone 6S çıkış tarihi ve kendisi hakkında çok fazla söylenti ortaya atıldı. Çok sayıda tahmin ve beklenti içeren yazılar yazıldı. Hatta telefonun iPhone 7 olabileceğine dair söylentiler bile yayıldı. Ancak bu haberin, telefonun adı, tanıtılacağı tarih ve piyasaya çıkış konusunda çıkan söylentilere son verdiği artık söylenebilir. Elbette bu telefonun yanında muhtemelen bir de Apple iPhone 6S Plus göreceğiz. Çünkü artık Apple, geçen yıldan itibaren iki farklı ekran boyutuna sahip iPhone cihazları üreteceğini gösterdi. Kullanıcılar da daha büyük ekranlı iPhone cihazlara sıcak baktıklarını ve bunu istediklerini gösterdiler.

iphone-6s-concept
iphone 6s çıkış

Yeni Apple iPhone 6S ve Apple iPhone 6S Plus cihazlarında rose gold renk seçeneğini görebileceğimizi de not edelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz