Dev üretici Apple iPhone hakkında şaşırtıcı bir söylenti dolaşıp duruyor. Buna göre Apple bu yıl 3 iPhone birden tanıtabilir.

Apple bilindiği gibi her yıl yeni bir iPhone tanıtmakta. Fakat pek de olağan olmayan bir şekilde geçen yıl iki iPhone birden tanıtmıştı. Bunlardan biri Apple iPhone 6 ve diğeri Apple iPhone 6 Plus idi. Çıkan söylentiler doğruysa bu yıl Apple kullanıcıları biraz daha fazla şaşırtacak. Çünkü çıkan haberlere göre Apple bu yıl 3 iPhone birden tanıtacak.

apple iphone
Apple iPhone

 

DigiTimes web sitesinin verdiği habere göre Apple’ın tanıtacağı cihazlar iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve daha düşük fiyatlı bir iPhone 6C olacak. Bu söylentilerin yanı sıra Apple’ın bir de pembe renkli bir iPhone çıkarmayı planladığına dair haberler var ki bu da muhtemelen iPhone 6C’nin bir sürümü olacak.

Apple iPhone Samsung İşlemcisi Taşıyacak

Yeni çıkacak iPhone cihazlar Corning Gorilla Glass taşıyabilir. Bunlar ayrıca Force Touch teknoloji adı verilen düşük ve yüksek şiddetli dokunmaya tepki veren bir özellik bulundurabilir.

iPhone 6S Plus telefon Samsung A9 işlemci içerirken iPhone 6C Samsung A8 çip içerebilir. Bu cihazların tümünün Touch ID, NFC ve Apple Pay özelliklerini bulundurması da söylentiler arasında yer almakta.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz