Apple iPhone XR ne zaman çıkacak?

 
Apple Eylül ayında iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR duyurdu. İlk ikisi satın alınabilir durumda iken, Ekim ayının ikinci yarısı için daha uygun fiyatlı telefon planlandı. Şimdi zaman geldi ve iPhone XR ön sipariş için nihayet hazır.

İlk varış dalgası, 26 Ekim Cuma günü başlayacak olan gerçek gönderiler ve satışlarla birlikte 50 ülke ve bölgeden oluşuyor.

İPhone XR, 6.1 ”LCD panel, arkada 12 MP kamera ve 2.942 mAh batarya ile geliyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde 749 ABD doları, İngiltere’de 749 ABD doları ve  Avrupa’da 849 Euro‘luk bir fiyat etiketi ile beş renkte sunulmaktadır. İlk dalganın ön sipariş ve varış tarihleri, Şili, Kolombiya, Malezya ve Tayland da dahil olmak üzere 30’un üzerinde ülke ve bölgede iPhone XS ve iPhone XS Max‘in üçüncü dalgasıyla örtüşüyor.


 

iPhone XR ön sipariş verebilen tüm ülkelerin ve bölgelerin listesi

 
Arnavutluk, Andorra, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Bosna, Bulgaristan, Kanada, Çin, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grönland, Guernsey, Hersek, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, Man Adası, İtalya, Japonya, Jersey, Kosova, Kuveyt, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Malta , Malezya, Meksika, Monako, Karadağ, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Katar, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre , Tayvan, Tayland, BAE, İngiltere, ABD ve ABD Virgin Adaları .

İPhone XR, 1 Kasım’da İsrail’de satışa sunulacak ve aşağıdaki ülkeler bir gün sonra telefon alacak: Ermenistan, Butan, Brunei, Kamboçya, Gürcistan, Kazakistan, Güney Kore, Makao, Maldivler, Myanmar, Ukrayna ve Vietnam.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz