Apple bir MacBook Pro 16 “, iki yönlü şarj iPhone ve 6K monitör piyasaya sürecek

Yetkili analist Ming-Chi Kuo, Apple’ın gelecek yıl için planlarından bahsettiği yatırımcılar için bir rapor yayınladı. Bilgi uzmanına güveniyorsanız, şirket birkaç yeni cihaz formatı yayınlayacak.

Kuo’nun dediği gibi, iPhone 2019, iPhone XS, XS Max ve XR ile aynı boyutları 5.8, 6.5 ve 6.1 inçlik ekran köşeleriyle koruyacak. Üçü de, önceden sızıntılarda açıklandığı gibi USB Tip-C kullanmaya geçmeyecek .

İPhone 11 veya XI ayrıca iç mekan navigasyonu, buzlu cam kasa, diğer cihazları kablosuz olarak şarj etme, yükseltilmiş bir Face ID, daha büyük piller ve üçlü ana kamera için gelişmiş iletişim modülleri alacak. Ne tür bir akıllı telefonun üç sensör alacağı belirtilmemiştir.

İki yönlü kablosuz şarj, bu yılın ilk yarısında sunulması gereken AirPods 2 için kullanışlıdır. Kulaklıklar, Bluetooth bağlantısını iyileştirir. Diğer sızıntılar yeni sensörler ve siyah versiyondan bahsediyor .

Apple, gelişmiş işlemcilere sahip iki iPad Pro modelinin yanı sıra 10,2 inç ekrana sahip bir iPad modelini piyasaya sürecek. IPad mini 5 güncellenmiş bir yonga seti ile gelecek .

“Yepyeni bir tasarıma” sahip 16 ila 16,5 inç ekranlı MacBook Pro bekleniyor. Ayrıca, 6K çözünürlüğe sahip 31.6 inçlik bir monitör ve “olağanüstü görüntü kalitesi” sağlayacak özel bir arka ışığı da piyasaya sürecek ve MacBook Pro 13 isteğe bağlı 32 GB RAM alacak (mevcut maksimum 16 GB).

Kuo, şirketin söz verdiği modüler Mac Pro’nun piyasaya sürüleceğini belirtti. Daha fazla Apple, diğer ülkeler için Apple Watch’taki elektrokardiyografın kullanılabilirliğini artıracak ve Seri 4’ün seramik versiyonunu piyasaya sürecektir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz