IFA 2019 fuarında tam gaz hareketlilik devam ediyor. Apple tarafından ciddi adımlar sergilenmeye başladı. Apple Music bundan böyle web tarayıcılarından da erişilebilir olacak. İşte detaylar…

Spotify ile kıyasladığımızda bir yarış içerisinde olan Apple Music için en ciddi eleştiriler ise web tabanlı bir uygulamanın yer almıyor olmasıydı. Spotify, Pandra ve Amazon gibi sistemlerde bulunan tarayıcı desteği bilgisayar kullanıcılarına avantaj sunuyordu.

İşte beklediğiniz o özellik!

Apple artık bu geri puanı öne çıkarmak için, Beta sürecini başlattı ve Apple Music web uygulamasını karşımıza getirdi. Ek bir uygulama kurmanıza gerek yok ve aboneliğiniz ile platformu kullanabileceksiniz.

Beta sürümde kişilerin kataloglar arasında arama yapabildiğini söyleyelim. Bunla beraber diğer cihazlarda da Kütüphaneye eşitle seçeneği aktif olarak getiriyor ve kayıtlı şarkıları görmeniz sağlanıyor. İsterseniz listeler ve radyo gibi sekmeler de açabilirsiniz.

Apple Music kullanıcılarının eksiklik hissetmemesi için herkese açık bir şekilde ve aboneliğiniz ile giriş yapabileceğinizi belirtelim.

https://beta.music.apple.com

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz