Apple Music’e yeni bir tanıtım videosu yüklendi. Video tam olarak neyden bahsedildiğini anlatmıyordu ancak, “Hazır olun. Müzik, sonsuza dek değişmek üzere” ibaresi videoda yer alıyordu. Bu videoya göre ortaya atılan iddialarda ise Hi-Fi destekli abonelik paketine atıfta bulunulduğu söyleniyordu.

Apple Music Beta for Android Confirms Lossless Audio Streaming in the Works  - MacRumors

Stijn de Vries isimli bir tasarımcı ile MacRumors, Apple’ın internet sitesinde yeni abonelik paketinin logosunun gösterildiği bir görüntü bulduğunu fark ettiler. Tahmin ediliyor ki bu olay Apple hazırlık aşamasındayken yaşandı ve Apple bu duruma hazırlıksız yakalanmıştı. Ortaya çıkan bu logoda dikkat çeken şey ise, “Lossless”, yani “kayıpsız” kelimesini içeriyor oluşu. Bu ibare, Hi-Fi teknolojisinin özünü anlatmaya yetiyor.

Apple Music'in Yeni Abonelik Paketinin Logosu Göründü

İddialara göre, Apple 18 Mayıs tarihinde basın bülteni doğrultusunda birtakım açıklamalarda bulunacak. Yanı sıra şirket Airpods’a benzeyen yeni bir kulaklık modelini de duyurabilir. Bu kablosuz kulaklığın en önemli özelliği ise tahmin edebileceğiniz üzere Hi-Fi teknolojisini destekleyecek oluşu.

Apple to deliver more with Apple music. HiFi Streaming services on Apple  Music launching soon | PINKVILLA

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz