iOS 13 tanıtımı yapıldığı sırada haberi verilen Apple Music özellikleri, Android platformunda yavaş yavaş görülmeye başladı. Birçok Android kullanıcısı karanlık mod ile şarkı sözü özelliğinin geldiğini belirtti. İşte detaylar…

Sizlerinde hatırlayacağı gibi Apple, Haziran ayı içerisinde WWDC 2019 etkinliği ile beraber iOS 13’ü gösterdi. Şuan Beta aşamasında yer alan iOS 13 için duyurusunu yaptığı birçok özelliğin yavaş yavaş geldiğini görüyoruz. Bugün ise Apple Music tarafından aktarılmış olan karanlık mod ile şarkı sözü özelliğinin Android kullanıcılarına geldiğini belirtelim.

Şimdilik belirli sayıda kişi kullanabiliyor!

Gelen ekran görüntülerine baktığımızda karanlık mod ile şarkı sözü özellikleri Android uygulamasında yer alıyor. Sadece bu yeni dağıtım güncellemesi bütün kullanıcılara gelmiyor. Kısacası Android bir cihaz kullanıyorsanız ve bu özellikleri istiyorsanız, biraz daha beklemeniz gerekmekte.

Böylesine bir iOS güncellemesinin Android’e çok fazla hızlı giriş yapması için sizce de çok ilginç değil mi?

Apple Music’in en büyük rakibi ise Spotify olurken, Apple Music uygulaması ile beğenileri toplamaya devam ediyor. Açık konuşmak gerekirse, Apple Music uygulaması çok geride diyebiliriz. Böylesine yeni özelliklerin gelmesi Apple’ı yukarıya taşıyabilir.

Güncelleme size geldiyse eğer, Apple Music‘i açın ve ayarlar kısmında tema seçeneğine basarak karanlık modu aktif edin. Şarkı sözü özelliği ise oynatılan müzik içerisinde yer alacaktır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz