Apple bugün iOS 13‘ün 8. geliştiricisi olan betayı yayınladı. Yapılan güncelleme ile gelecek olan sürüm sadece yenilikler için değil aynı zamanda hataların giderilmesi için de geldiğini belirtelim. Apple, güncel işletim sistemi olan iOS 13’ün geliştiricisi için güncelleme yayınlaması gerçekleştiriyor.

Apple tarafından geçen hafta da yayınlama işlemi gerçekleşmişti. Yayınlanan güncelleme ise 7. Beta oldu. 1 hafta sonra gelen 8. beta güncelleme ile kullanıcıların sorunlarını gidermeye çalışıyor. Apple tarafından bu güncellemeler hakkında bir bilgi yayınlanmadı ancak güncellemenin yayınlaması gerçekleşti.  Güncellemeler hakkında kullanıcılara resmi açıklama yapmayan Apple, aynı zamanda kullanıcıların güncelleme ile hataların giderilmesini hedefliyor.

Sistemi sabit hale getirmeyi hedefleyen Apple, yapmış olduğu güncellemer sayesinde bu işi gerçekleştirmeyi planlıyor. Apple tarafından MacOS Catalina beta 6 ve tvOS 13 beta için bir güncelleme yayınlanmadı. Fakat Apple tarafından getirilen 8. Beta ile hata giderme durumunun çözümüne ulaşılacağını söyleyebiliriz. Apple tarafından resmi olarak açıklamalar gerçekleşmese de yayınlanma tarihlerinin ortaya çıkacağı günler hakkında bilgiler elimize ulaşıyor.

8. Beta kullanıcılar tarafından gelecek olan son yayınlanma olarak tahmin ediliyor. Muhtemelen son ya da sondan bir önceki yayınlanma olacak olan 8. Beta, Apple tarafından bugün yayınlandı. Eylül ayında tamamen yayınlanması beklenilen iOS 13’ün 8. Beta sürümü,kullanıcıları şimdiden meraklandırdı. Son olarak 2019 model iPhone’ların lansman tarihi 10 Eylül olarak bekleniliyor. Fakat bu bilginin resmi bir bilgi olmadığı ve net olarak açıklama gelmediğini de belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz