Apple Watch Hermès koleksiyonuyla tanıştınız mı? Tanışmadıysanız çok şey kaçırdığınızı söylememiz gerekiyor. Apple, bu yılki etkinliğinde yeni Apple Watch modellerini kullanıcılara sundu. Watch Hermès koleksiyonundan bahsedeceğiz. Ama önce saate gelen yeniliklere bakalım.

Apple Watch her gün hayatı kolaylaştıran pek çok özelliğe sahip. E-posta okuma, Siri, spor etkinlikleri takibi ve daha pek çok uygulama sunuyor. Bu yüzden insanlar Apple Watch akıllı saati çok seviyor.

Apple Etkinliğinde şirket, herkesin beğenisini kazanan ve son zamanlarda çok taklit edilen saate gelecek yenilikleri duyurdu. Bunlardan biri Facebook Messenger. Diğerleri ise GoPro ve AirStrip destekleri.

AirStrip Nedir?

Bu uygulama canlı ve gerçek zamanlı olarak nabzı, tansiyonu ve bunun gibi bilgileri ekrana getirebiliyor. Hamile bayanlar bu uygulama sayesinde doktorlarının tavsiyelerini görebiliyor ve hangi testi yapmalarını gerektiğini biliyorlar. Ayrıca bu testi doğrudan Apple Watch ile yapabiliyorlar. Test sonuçlarını Apple Watch ile doktora gönderebiliyorlar.

apple watch hermes-kapak

Apple Watch Hermès

Kahverengi kayışlı ve tarzı tamamlayan yeni modeller bayanların favorisi hâline gelebilir. Apple, kahverengi kayışlı yeni modelin kayışının üretimi için Hermès ile anlaşmış. Klasik Hermès tasarımı saatin derisinde göze çarpıyor. Bu harika saat kesinlikle şıklığı tamamlıyor. Bu yeni saat Ekim ayında satışta olacak. Fiyatların 1100$’dan başladığını belirtelim.

apple watch hermes-1-2-3-4-5

apple watch hermes-6-7-8-9-10

 

Siyah spor ve klasik deri modellerin yanında pembe kayışlı yeni Apple Watch saatler de dikkat çekecek gibi görünüyor. Farklı renkte kasa ve kayıştan oluşan saatler koleksiyona eklenmiş durumda. 

apple watch hermes-kutu

WatchOS 2 ile tanışmak için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz