Apple Watch Türkiye
Apple Watch Türkiye

Apple Watch Türkiye Apple Mağazasında 31 Temmuz’dan itibaren satışa sunulacak.

Apple Watch Türkiye mağazasında da satışa sunuluyor. Akıllı saati heyecanla ve merakla bekleyenler 31 Temmuz saat 07:01’den itibaren http://www.apple.com/tr/watch/ adresinden saate ulaşabilecekler.

Apple Watch Türkiye mağazasında saatin üç farklı modeli 38 farklı kombinasyonla satışa sunulacak. Saatin en ucuz modelinin Apple Watch Sport olması ve bunun fiyatının 1250 TL civarında olması bekleniyor. Bununla birlikte fiyatların 56,000 TL’ye kadar çıkabildiğini de not edelim. Apple Watch saatin en pahalı modeli muhtemelen 18 ayar sarı altın kasa olan Apple Watch Edition olacak.

Hatırlanacağı gibi Apple Watch 9 Mart günü tanıtılmıştı. O tanıtımdan sonra herkes saatin satışa çıkma zamanını dört gözle bekledi. Saat öncelikle 10 Nisan’da sadece belirli 9 ülkede satışa çıktı. Üstelik fiyatı 349 dolardan başlıyordu. Ardından 26 Haziran’da 7 ülkede daha satışa sunulan saati sonunda Türkiye’de görmek mümkün oldu.

Bu tarihe kadar Apple Watch hepsiburada.com ve markafoni.com gibi web sitelerinde de satışa çıktı. Ancak Apple Store’da satılmaya başlaması zaman aldı.

apple-watch-turkiye

Apple Watch şu cihazlarla uyumlu olarak çalışabilmekte:

  • iPhone 5 (iOS 8.2 ve üstü sürümü)
  • iPhone 5c (iOS 8.2 ve üstü sürümü)
  • iPhone 5s (iOS 8.2 ve üstü sürümü)
  • iPhone 6 (iOS 8.2 ve üstü sürümü)
  • iPhone 6 Plus (iOS 8.2 ve üstü sürümü)
Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz