iPhone 6 ve iPhone 6 Plus akıllı telefonlarla ilgili tartışmalar hâlâ sıcakken Apple’ın 21 Ekim’de yeni bir etkinlik düzenleyeceği ile ilgili söylentiler dolaşmaya başladı.

The Daily Dot kaynağı bir rapor yayınlayarak Apple’ın 21 Ekim’de bir etkinlik düzenleyeceğini ve bu etkinlikte yeni ürünlerin tanıtılacağını iddia etti. Buna göre Apple, gelecek ay yeni iPad’leri tanıtabilir. Bunun yanı sıra bu etkinlik Apple’ın Mac işletim sisteminin yeni sürümü olan OS X 10.10 Yosemite tanıtımı için ev sahipliği yapabilir. Hatırlanacağı üzere Yosemite sürümü ilk çıktığı Haziran ayından bu yana beta idi.

ipad-air-ve-mini

Ekim ayında düzenlenecek olan Apple etkinliği söylentilere bakılırsa pek olağan bir etkinlik olmayacak gibi. Zira geçen yılı hatırlayacak olursak, iPad Air ve Retina ekranlı iPad Mini tabletlerin tanıtıldığını anımsarız. Bunun yanı sıra şirket hemen hemen bütün bir çeyreği yeni ve büyük ürünlerin tanıtımına harcadı. Dolayısıyla yepyeni ve alışılmışın dışında cihazların tanıtılabileceğini beklemek için yeterince sebep var.

21 Ekim günü yaklaştıkça yeni iPad’lerle ilgili haberler elimize ulaşacaktır. Bunları size aktarıyor olacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz