Apple tarafından kısa süre önce iOS 13.5 güncellemesi geldi. Gelen güncelleme ardından açık ortaya çıktı. Çoğu kullanıcıyı rahatsız eden hata hakkında Apple’dan açıklama bekleniyordu ve Apple beklenen açıklamayı gerçekleştirdi. Daha önceki haberimizde Apple’ın uygulamalar üzerinde yaşanan sorunu hakkında sizlere bilgi vermiştik ve Apple açıklama yaptığı zaman sizlerle paylaşacağımızı belirtmiştik.

İOS 13.5 hatası yüzünden birçok kullanıcı App Store uygulamasına erişim konusunda büyük sıkıntı yaşadı. Güncelleme ardından YouTube, Instagram, Whatsapp gibi uygulamalara erişim sağlanmadığı için Apple’a şikayet gidiyordu. Uygulama erişimi konusunda sıkıntı yaşanması ve uygulamaların güncellense bile güncellenmemiş gibi görünmesi fazlasıyla sinir bozucu bir durum. iOS hatalarını görmeye alıştık ancak Apple tarafından bu tarz durumlara kısa sürede müdahale ediliyor.

Apple bu konu hakkında resmî olarak açıklama yaptı. Bu sorunu çözdüğünü açıklamasında belirtti. Herhangi bir güncelleme yayınlanmadan çözüme kavuşan bu hata birçok iOS kullanıcılarını büyük bir dertten kurtardı. Ayrıca bu sorunun dikkate alınıp hemen çözüme kavuşması kullanıcıları sevindirdi. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz